دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » شایعه: Rockstar از بازی جدید خود در مراسم E3 2019 رونمایی می‌کند

شایعه: Rockstar از بازی جدید خود در مراسم E3 2019 رونمایی می‌کند

Bully 2

روزی دیگر و شایعه‌ای دیگر. بر اساس شایعات تازه‌ای که در فضای مجازی پیچیده شده، کمپانی Rockstar قصد رونمایی از عنوان جدید خود در مراسم بزرگ E3 2019 را دارد. لازم به ذکر است که منبع این شایعه یکی از کاربران ردیت بوده است. اگر فرض را بر درست بودن این شایعه بگیریم، بازی معرفی شده چه خواهد بود؟ آیا با نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های GTA رو به رو هستیم؟ آیا نسخه‌ی دوم Bully در دست ساخت است؟ در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

یکی از اخلاق‌های راک استار، دیر به حرف آمدن است. این شرکت هیچ توجهی به شایعات منتشر شده نمی‌کند و نهایتاً به صورت کاملاً ناگهانی از بازی جدید خود رو نمایی می‌کند. در گذشته شاهد پیچیده شدن شایعاتی مبتنی بر GTA 6 بودیم. «بیبین مایکل» یکی از طراحانی بود که در ساخت نسخه‌ی پنجم مجموعه بازی‌های GTA و Red Dead Redemption 2 همکاری داشت. وی هم اکنون ادعا می‌کند که GTA 6 در دست ساخت قرار دارد. همچنین یکی از توسعه دهندگان اروپایی که به گفته‌ی خودش بر روی عناوین لانچ کنسول پلی استیشن ۵ کار می‌کند٬‌ پستی در Pastebin به اشتراک گذاشته است. بر اساس ادعا‌های ایشان GTA VI به مدت یک ماه در انحصار پلی استیشن ۵ خواهد بود!!! اما این پایان اخبار زرد نبود.

به تازگی شایعاتی حول محور رو نمایی از بازی جدید Rockstar در مراسم E3 2019 پیچیده شده. همان‌طور که ذکر کردیم منبع این شایعه یکی از کاربران فروم ردیت بوده است. وی (طبق ادعای خودش) برای کمپانی‌ای کار می‌کند که مسئول ساخت تبلیغ، برای پروژه‌ی معرفی نشده‌ی شرکت تیک تو می‌باشد. متاسفانه هیچ نامی از بازی به میان نیامد. برخی از طرفداران اعتقاد دارند که سرانجام از Bully 2 رونمایی می‌شود (شایعات زیادی در مورد این عنوان در فضای مجازی پیچیده شده بود). برخی دیگر اظهار داشته اند که باید منتظر معرفی نسخه‌ی جدید Grand Theft Auto باشیم. عده‌ای هم این وسط شایعات را مربوط به قسمت بعدی عنوان لس آنجلس نوآر می‌دانند!!

می‌دانید، سوال مهم این نیست که چه بازی‌ای رونمایی می‌شود. سوال بزرگ اینجاست که آیا این شایعات حقیقت دارد و عنوانی در شرف معرفیست؟ از آن‌جایی که کم کم به مراسم E3 2019 نزدیک می‌شویم، شاهد لیک‌ها، اخبار و … مختلفی حول محور این مراسم بزرگ هستیم. تجربه ثابت کرده که بسیاری از شایعات نادرست و غلط بوده اما گاهاً شاهد به واقعیت پیوستن آن‌ها بوده ایم. مثال بارز به حقیقت پیوستن، معرفی رزیدنت اویل ریمیک ۲ در کنفرانس سونی بود. پیش از اجرای کنفرانس، شایعات بسیاری درباره‌ی بازی‌های در صدد معرفی در فضای مجازی پیچید. بلاد بورن ۲ به حقیقت نپیوست اما ریمیک ۲ چرا.  این مطلب هم با مثال بنده کاملاً تناسب دارد. به قول خودمان همه چیز پنجاه – پنجاه می‌باشد.

موضوع دیگر رویکرد Rockstar نسبت به مراسم E3 می‌باشد. این شرکت تا به حال در E3 عنوان خاصی را معرفی نکرده است. چه دلیلی دارد که امسال نظرش را عوض کرده باشد؟ از طرفی دیگر به تازگی شاهد عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 بودیم. کمپانی بازی ساز محبوب ما در سال‌های اخیر، رویه‌ی متفاوت‌تری را برای انتشار بازی‌های خود در نظر گرفته. به طوری که هر بازی با اختلاف چندین ساله نسبت به بازی قبلی عرضه می‌شود. اگر فرض را ادامه‌ی چنین رویه‌ای بگیریم، باید مدت بیشتری برای عنوان بعدی راک استار صبر کنیم.

صحبت از تغییر رویه شد، در حقیقت Rockstar خود را به عنوان یک سازنده که تنها بر روی یک بازی تمرکز می‌کند، معرفی نکرده است. این تنها برچسبی بوده که توسط برخی از طرفداران و مخاطبین بر روی این شرکت خورده شده. (دلیل آن هم عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸ و فاصله‌ی زمانی ۵ ساله از Grand Theft Auto V می‌باشد). از آن جایی که دوره، دوره‌ی شایعات است، بد نیست بدانید که اخیراً شایعاتی مبتنی بر ساخت چندین پروژه توسط راک استار منتشر شده. بله ما هم درست مثل شما حیرت زده هستیم و نمی‌دانیم چه چیزی را باور کنیم. برای همین بهتر است مطالب بالا را زیاد جدی نگیرید و منتظر اعلام اطلاعات رسمی از سمت خود سازنده و یا ناشر باشید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی مطالب بالا در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر حول محور مراسم E3 2019 به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>