کارمند سابق راکستار: در راکستار گویی اسلحه روی سرمان بود
کارمند سابق راکستار: در راکستار گویی اسلحه روی سرمان بود کارمند سابق راکستار: در راکستار گویی اسلحه روی سرمان بود

کارمند سابق راکستار: در راکستار گویی اسلحه روی سرمان بود

اخیرا «دن هوزر» یکی از موسسان شرکت راکستار گیمز مصاحبه‌ای با وب سایت Vulture انجام داده و بیان داشت که کارکنان این شرکت هفته‌ای بیش از ۱۰۰ ساعت مشغول توسعه بازی جدید هستند. موضوعی که واکنش‌های تندی را در پی داشت. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

در این بین «Job J.Stauffer» یکی از کارکنان سابق راکستار و تل تیل گیمز درباره حواشی توسعه بازی شرکت راکستار در توییتر خود اطلاعات جالبی ارائه داد. «Job J.Stauffer» یکی از موسسان شرکت تازه تاسیس Orpheus Self-Care Entertainment است و در پاسخ به یکی از اعضای وب سایت کوتاکو ، «Job J.Stauffer» که درباره تجربیات کارکنان راکستار گیمز اظهار نظر می‌کرد، پاسخ داد:

اگرچه ۱۰ سالیست شرکت راکستار گیمز را ترک کردم اما باید به صراحت بیان کنم هنگامی که در حال توسعه GTA IV بودیم وضعیت به صورتی بود که انگار اسلحه‎ای روی سرمان قرار داده بودند. این موضوع در روزهای شنبه و یکشنبه نیز باقی بود. در حقیقت هدف شرکت این بود، دن یا سم کارکنان را در حال تلاش فراوان توسعه بازی مشاهده کنند، همان حالتی که خود این دو نفر داشتند.

سخت گیری‌های راکستار برای توسعه عناوین بزرگ

«Job J.Stauffer» در ادامه افزود:

در یکی از روزها به بیماری آنفولانزا دچار شدم و جهت استراحت به خانه رفته و سپس به دکتر مراجعه کردم. دکتر نیز برای من تامفیلو را تجویز کرد و این امر جریاناتی را به دنبال داشت. هنگامی که موضوع بیماری را به شرکت اطلاع دادم، آنها هشداری به من مبنی بر عدم رفتن به سر کار و تلف کردن وقت در توییتر دادند. این موضوع حقیقت دارد.

این طور که پیداست کارکنان راکستار با جدیت توسعه بازی را پیش می‌گیرند و این امر می‌تواند به دلیل سخت‌گیری مدیران شرکت باشد یا از روی علاقه خود کارکنان. همین موضوع موجب می‌شود تا عناوین ساخته راکستار همیشه محبوبیت بسیاری پیدا کرده و به افتخارات بزرگی دست پیدا کنند. جدیدترین ساخته این استودیو Red Dead Redemption 2 نام داشته و در ۲۶ اکتبر یا  ۴ آبان برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`