خانه » تماشا کنید: اولین تریلر نسخه‌ی جدید Resident Evil

تماشا کنید: اولین تریلر نسخه‌ی جدید Resident Evil

Resident Evil

سرانجام انتظارها به پایان رسید. از نسخه‌ی جدید Resident Evil یا همان پراجکت رسیستنس با تریلر سینماتیک زیبایی به صورت رسمی رونمایی شد. همچنین اطلاعات اندکی در خصوص گیم پلی و … اعلام شده. به هر حال برای اطلاعات بیشتر ملزم هستید تا آغاز رویداد توکیو گیم شو صبر کنید. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رویداد توکیو گیم شو ۲۰۱۹

مطالعه‌ی نقد و بررسی Resident Evil 2 Remake به صورت اختصاصی از وب سایت نوین اسپات

پروژه‌ی رسیستنس بر مبنای همکاری تیمی ساخته می‌شود و میزبان بسیاری از هیولاهای معروف فرنچایز Resident Evil می‌باشد. کپکام  در گذشته وعده‌ی رونمایی از تریلر بازی را (پیش از آغاز توکیو گیم شو ۲۰۱۹) به مخاطبان داد. چندی پیش شاهد لو رفتن تصاویر مختلفی از بازی بودیم. همین موضوع سبب شد تا گمانه زنی‌هایی مبتنی بر چند نفره بودن پراجکت رسیستنس به وجود آید. برخی هم اظهار داشتند که تصاویر، مربوط به بخش چند نفره‌ی ریمیک رزیدنت اویل ۳ می‌باشد که خب شایعه‌ای امیدوار کننده بیش نبود.

در این تریلر چهار شخصیت مختلف را مشاهده می‌کنیم که با دشمنان معروف مجموعه بازی‌های Resident Evil مانند زامبی‌ها و لیکر‌ها و … می‌جنگند. در انتهای تریلر نیز شاهد حضور وحشت آور مستر اکس هستیم. همچنین فردی را می‌بینیم که دشمنان را به جان چهار پروتاگونیست این عنوان می‌اندازد. اما چه کسی؟ هنوز مشخص نیست. آیا پراجکت رسیستنس یک عنوان پلیر در مقابل پلیر (PVP) خواهد بود؟ به گونه‌ای که یک نفر هیولاهای مختلف را با چهار شخصیت دیگر درگیر می‌کند؟

در حال حاضر سوالات بسیاری درباره‌ی نسخه‌ی جدید Resident Evil به وجود آمده است. همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، بازی در رویداد توکیو گیم شوی سال ۲۰۱۹ حضور خواهد داشت. کپکام در این مراسم به صورت واضح‌تری به معرفی بازی می‌پردازد. همچنین در اتمام تریلر دریافتیم که این عنوان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی انتشار خواهد یافت. در انتها شما عزیزان را دعوت به تماشای این ویدیو می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Resident Evil 2 Remake هستید، با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید

رونمایی از نسخه‌ی جدید Resident Evil

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>