مشکلات نسخه نینتندو سوییچ عنوان Resident Evil 7 در US
مشکلات نسخه نینتندو سوییچ عنوان Resident Evil 7 در US مشکلات نسخه نینتندو سوییچ عنوان Resident Evil 7 در US

مشکلات نسخه نینتندو سوییچ عنوان Resident Evil 7 در آمریکا

چند روز پیش بود که عنوان Resident Evil 7: Cloud Version به طرز غافلگیرکننده برای پلتفرم نینتندو سوییچ تأیید شد و به‌تازگی این عنوان در کشور ژاپن در دسترس علاقه‌مندان گرفته است. طبق اطلاعات منتشرشده، متأسفانه مشکلات زیادی سد راه صاحبان نسخه نینتندو سوییچ این بازی در آمریکای شمالی (US) قرارگرفته است. مدتی است که چند ویدیو از گیم پلی عنوان Resident Evil 7: Cloud Version در سطح اینترنت منتشرشده است. بسیاری از این ویدیوها نشان‌دهنده آن است که کیفیت بازی بسیار پایین‌تر از دیگر نسخه‌های عرضه‌شده بر روی پلتفرم‌ها است ولی این را می‌توان به قدرت سخت افرازی کمتر پلتفرم نینتندو سوییچ در ارتباط دانست، اما همچنان مشکلات دیگری به‌نوبه خود باقی‌مانده است.

این ویدیوها که توسط کانال GameXplain منتشرشده است، در توضیحات آن آمده که این عنوان در خارج از کشور ژاپن، در قسمت اتصال به فضای ابری مشکلات بسیاری را برای کاربران ایجاد کرده و بازیکنان هر دفعه با خطا در اتصال مواجه شده‌اند. ازآنجایی‌که این عنوان در حال حاضر فقط برای کشور ژاپن منتشرشده است، می‌توان گفت که دلیل اصلی این مشکلات در قسمت اتصال بازی به فضای مربوط می‌شود به کسانی که سعی می‌کنند بازی در خارج از محدوده موردنظر اجرا کنند یعنی اینکه هنوز باید همچنان منتظر نسخه مخصوص به همان منطقه خود بمانند، اما به نظر می‌رسد که صاحبان نسخه ژاپنی این بازی نیز مشکلات مشابهی دارند.

 

هرچند که Resident Evil 7: Cloud Version، در حال حاضر مشکلات بسیاری بر روی نسخه نینتندو سوییچ بازی برای علاقه‌مندان ایجاد کرده است ولی این به معنی آن نیست که کمپانی کپکام سعی در حل کردن این مشکلات را ندارد و مطمئناً مشکلات این بازی را برطرف خواهد کرد و یا اینکه این بازی رو به روش دیگری بر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد.

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot