خانه » نسخه هفتم Resident Evil کم‌فروش ترین عنوان مجموعه نام گرفت

نسخه هفتم Resident Evil کم‌فروش ترین عنوان مجموعه نام گرفت

در سال ۱۹۹۶ هیچکس فکرش را نمی‌کرد آنچه ایده اولیه Resident Evil به شمار می‌رفت تا هفت نسخه ادامه یابد و امروز تبدیل به همچین عنوان مهمی در حوزه گیمینگ به حساب آید. چیزی نزدیک به ۲۵ عنوان اصلی و فرعی تحت نام رزیدنت اویل منتشر شده است که از این منظر برای یک بازی رکوردی بسیار خوب به حساب می‌آید و استودیو کپکام که عامل اصلی انتشار این تعداد عنوان است گویا قصد دست کشیدن از آن را ندارد و همواره کوشیده درونمایه آخرالزمانی بازی‌های خود را که محوریتی با موضوع زامبی و نیروهای اهریمنی دارند، حفظ کند. این بازی به تازگی در جشنواره عناوین دارای قابلیت واقعیت مجازی توانست بهترین عنوان سال شناخته شود. طبق اعلام سازندگان Resident Evil 7 ، این بازی تاکنون ۵٫۱ میلیون نسخه فروش داشته است و این رقم برای یک بازی آمار بسیار خوبیست ولی وقتی میزان فروش این بازی را با نسخه های دیگر مجموعه می‌سنجیم، آمار بسیار ناامید کننده ای را شاهدیم. آمار نشان می‌دهد که همچنان سه نسخه اول مجموعه Resident Evil بعنوان پرفروش ترین عناوین بازی به حساب می‌آیند.

نسخه هفتم این بازی تنها یک سال است که منتشر شده اما باز هم در مقایسه با عملکرد بازی RE6 که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و ۱۰ میلیون نسخه فروخت ضعیف عمل کرده است. کپکام سال گذشته و بعد از انتشار بازی هفتم از مجموعه مذکور اعلام کرد که دورنمای فروش بالغ بر ۱۰ میلیون نسخه از بازی را نشانه رفته‌اند و تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا به این مهم دست یابند.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>