خانه » فروش بی‌نظیر Resident Evil 7 & 5 در سر تاسر دنیا

فروش بی‌نظیر Resident Evil 7 & 5 در سر تاسر دنیا

Resident Evil

البته فکر نکنم با دیدن این تیتر تعجب کرده باشید٬ مجموعه بازی‌های Resident Evil از محبوبیت و اهمیت بسیار بالایی در سر تاسر دنیا برخوردارند. به‌تازگی آمار‌های شگفت انگیزی از فروش نسخه‌های متعدد بازی به‌دست ما رسیده است و این آمار نشان دهنده‌ی فروش بی‌وقفه‌ی رزیدنت اویل‌های قدیمی مانند نسخه‌ی پنجم می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نسخه‌های اصلی فرنچایز Resident Evil (۱تا ۷) همیشه از فروش خوبی بهره برده اند. حتی رزیدنت اویل ۵ و ۶ که به اعتقادی برخی از طرفداران بدترین نسخه‌های بازی بودند نیز فروش بسیار بالایی داشتند که نشان دهنده‌ی محبوبیت این بازی میان گیمرهاست. کپکام به‌تازگی لیستی از فروش عناوین مختلف خود منتشر کرده است که ما در این مطلب قصد جمع‌بندی آن را برای شما داریم. نسخه‌ی پنجم رزیدنت اویل در دومین رتبه‌ی لیست پرفروش‌ترین‌های کپکام حضور دارد. این عنوان پس از بازی Monster Hunter: World قرار گرفته که تا به امروز پرفروش‌ترین بازی کپکام بوده. رزیدنت اویل ۵ موفق به فروش ۱۱ میلیون نسخه‌ای شده است. بازی در ابتدای انتشار خود به میزان ۷.۴ میلیون نسخه فروش کرد. پس از آن نسخه‌ی Gold Edition بازی (نسخه به‌همراه تمام بسته‌های الحاقی و اضافات منتشر شد) با فروش ۲٫۳ میلیون نسخه‌ای همراه بود. با شروع نسل هشتم ریمستر رزیدنت اویل ۵ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد که این نسخه‌ی نیز ۱۳٫ میلیون نسخه به فروش رسید. جمع این ارقام به ۱۱ میلیون نسخه می‌رسد.

Resident Evil ۶ توانسته ۸.۸ میلیون نسخه به فروش رسد (با احتساب نسخه‌ی ریمستر عرضه شده برای نسل هشتم). همچنین نسخه‌ی هفتم فرنچایز توانسته در ماه‌های اخیر فروش خود را بیشتر کند. در اخرین آماری که از فروش رزیدنت اویل ۷ در آپریل ۲۰۱۸ داشتیم بازی موفق به فروش ۵ میلیون نسخه‌ای شده بود. و حال این رقم به ۶.۱ میلیون نسخه افزایش یافته است. آخرین نسخه‌ی رزیدنت اویل که ریمیکی از رزیدنت اویل ۲ (منتشر شده در سال ۱۹۹۸) بود توانست فروش بسیار خوبی را داشته باشد. این ریمیک با استقبال بسیاری مواجه شد و توانست نمرات خوبی از سوی منتقدین و طرفداران دریافت کند. طبق آخرین آمار‌هایی که از بازی منتشر شده٬ رزیدنت اویل ریمیک ۲ توانست ۳ میلیون نسخه در سر تاسر جهان به فروش رسد و به‌نظر می‌رسد تا ۶ ماه آینده به لیست پرفروش‌ترین عناوین منتشر شده توسط کپکام بپیوندد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را که به صورت اختصاصی توسط وب سایت نوین اسپات ارایه شده در این لینک مطالعه فرمایید. اگر مشغول تجربه‌ی بازی می‌باشید و در حل برخی از معماها‌ی آن به مشکل برخورده اید٬ پیشنهاد می‌کنم به این لینک مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>