دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اولین تصاویر ریمیک Resident Evil 3 لو رفتند

اولین تصاویر ریمیک Resident Evil 3 لو رفتند

Resident Evil 3

در طی ماه‌های اخیر، شایعات بسیاری در خصوص انتشار ریمیک Resident Evil 3 در فضای مجازی پیچیده شد. این شایعات آن‌قدر زیاد شدند که در دست ساخت بودن این ریمیک تبدیل به یقین شد. حال تصاویری از آن لو رفته که مژده‌ی معرفی این عنوان در آینده‌ی نزدیک را می‌دهند. آیا ریمیک ۳، همانند ریمیک نسخه‌ی دوم، موفقیت آمیز عمل می‌کند؟ در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تصاویر مربوطه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در همین ابتدا توجه  شما عزیزان را به تصاویر جلب می‌کنم و مابقی توضیحات را به ادامه می‌سپارم:

وب سایتی به نام Gamstat (که وظیفه‌ی دنبال کردن اضافیات به فروشگاه پلی استیشن را دارد) تصاویر فوق را منتشر کرده. در تصاویر می‌توان جیل ولنتاین (پروتاگونیست بازی) و کارلوس (یکی از شخصیت‌های بازی) و در نهایت نمسیس (آنتاگونیست اصلی رزیدنت اویل ۳) را مشاهده نمود. هنوز کپکام خبری مبتنی بر واقعی بودن این تصاویر منتشر نکرده اما می‌توان احتمال واقعی بودن آن‌ها را بسیار بسیار بالا دانست. حال سوالی که باقی می‌ماند، تاریخ انتشار بازیست. به نظر می‌رسد که ریمیک Resident Evil 3 برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شود پس می‌توان انتظار داشت که در مقطعی از سال ۲۰۲۰ ،‌شاهد انتشار آن باشیم.

همان‌طور که اشاره کردیم،‌ مدت زمان بسیار زیادی از انتشار شایعات مختلف در خصوص ریمیک نسخه‌ی سوم می‌گذرد. برخی از طرفداران مجموعه‌ی رزیدنت اویل، اعتقاد دارند که قسمت سوم برترین نسخه در کل مجموعه بوده است. از طرفی دیگر، ریمیک قسمت دوم با استقبال بسیار بی نظیری مواجه شد. چه از لحاظ تجاری و چه از لحاظ نظر مخاطبان و منتقدان (برای مشاهده‌ی نمرات بازی و مطالعه‌ی خلاصه نقدها بر روی این لینک کلیک نمایید). درست پس از انتشار قسمت دوم، کپکام اعلام نمود که اگر طرفداران تمایل به ساخت ریمیک‌های بیشتر دارند، صدایشان را به گوش ما برسانند. می‌توان حدس زد که روند توسعه‌ی ریمیک Resident Evil 3 درست پس از انتها یافتن ریمیک دوم، آغاز شده است.

اما موضوعی که باقی می‌ماند، ظاهر جیل است. همان‌طور که در جریان هستید، بسیاری از مخاطبان به ظاهر کلر در ریمیک رزیدنت اویل ۲ خرده گرفتند و از عدم وفا داری به چهره‌ی اصلی، ناراحت شدند. به نظر می‌رسد که این اتفاق برای جیل نیز رخ داده باشد. هم اکنون در ردیت و بسیاری از فروم‌های معروف جهان، مخاطبان در حال شکایت نسبت به چهره‌ی جیل هستند. اما نظر شما چیست؟ آیا ظاهر جیل مورد پسند شماست؟ مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. منتظر رونمایی رسمی از ریمیک Resident Evil 3 باشید.

مطالعه‌ی نقد و بررسی Resident Evil 2 Remake به صورت اختصاصی از وب سایت نوین اسپات

هنوز شاهد معرفی رسمی ریمیک Resident Evil 3 نبوده ایم، به هر حال با دنبال کردن پروفایل بازی، می‌توانید از شایعات و اخبار مربوطه آگاه شوید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>