دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: توضیحات سازندگان در خصوص ریمیک Resident Evil 3

تماشا کنید: توضیحات سازندگان در خصوص ریمیک Resident Evil 3

معرفی ریمیک Resident Evil 3 سبب به وجود آمدن غوغایی در میان طرفداران سبک بقا و ترس و همچنین مخاطبان رزیدنت اویل شد. خبر ریمیک شدن یکی از برترین قسمت‌های فرنچایز، چیز کمی نبود. به تازگی ویدیویی از سمت کپکام منتشر شده. در این ویدیو سازندگان در خصوص گیم پلی و نحوه‌ی ساخت بازی و ویژگی‌های مربوط به آن توضیح می‌دهند. تریلر مذکور به همراه خلاصه و چکیده‌ای از گفته‌های سازندگان را برای شما فراهم آورده ایم. ریمیک رزیدنت اویل ۳ در تاریخ سوم آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 15 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تریلر معرفی رزیدنت اویل  ۳ بسیاری از ویژگی‌های بازی را به نمایش گذاشت. با برخی از دشمنان آشنا شدیم، ظاهر شخصیت‌های قدیمی و محبوب سری مانند جیل ولنتاین، کارلوس و همچنین آنتاگونیست اصلی اویل ۳ یعنی نمسیس را مشاهده کردیم. ظاهر آن‌ها دچار تغییرات فراوانی شده. از بحث تغییر که بگذریم، به مبحث ساخت و توسعه می‌رسیم. کپکام پس از معرفی بازی، تریلری منتشر کرد و در خصوص روند ساخت بازی صحبت نمود. شما عزیزان می‌توانید تریلر مذکور را در این زیر مشاهده کنید.

توضیحات توسعه دهندگان در خصوص ریمیک Resident Evil 3

خلاصه‌ای از مطالب گفته شده در تریلر:

درست همانند ریمیک نسخه‌ی دوم، دوربین ریمیک Resident Evil 3 نیز از روی شانه دنبال می‌شود. گان پلی بازی تغییرات خاصی به خود ندیده است. لازم به ذکر است که ریمیک این اثر توسط موتور قدرتمند و جدید کپکام یعنی RE Engine صورت گرفته. عناوین اخیر کمپانی همانند Resident Evil VII و  ریمیک Resident Evil 2 و Devil May Cry V نیز به کمک این انجین قدرتمند ساخته شدند. در ادامه‌ی ویدیو از گفته‌های سازندگان مبتنی بر طراحی مدل‌های شخصیت‌ها و موارد مربوط به آن‌ها آگاه شدیم. همچنین در قسمت‌هایی از تریلر فوق فوتیج‌های گیم پلی بازی به چشم می‌خورد.

رزیدنت اویل رسیستنس (که در گذشته با نام پراجکت رسیستنس شناخته می‌شد) و ریمیک سوم در قالب یک بازی عرضه خواهند شد. به گفته‌ی توسعه دهندگان، داستان‌های ناگفته‌ی راکون سیتی در رسیستنس بیان می‌شوند و مخاطبان را با حوادث مربوطه بیشتر آشنا می‌سازند. در رسیستنس به کمک سه تن از دیگر دوستانتان ملزم به فرار از ساختمان و زنده ماندن هستید. همچنین نفر پنجمی به نام مستر مایند برای متوقف کردن شما تلاش خواهد کرد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. ریمیک رزیدنت اویل ۳ در تاریخ سوم آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 15 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرد.

اگر از طرفداران ریمیک Resident Evil 3 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

اگر از طرفداران Resident Evil Resistance هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>