دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعاتی در خصوص استدیوی سازنده‌ی Resident Evil 3

اطلاعاتی در خصوص استدیوی سازنده‌ی Resident Evil 3

Resident Evil 3

شایعات توسعه‌ی ریمیک رزیدنت اویل ۳ درست پس از انتشار ریمیک نسخه‌ی دوم و موفقیت‌‌های چشمگیر آن آغاز گردید. پس از آن، شاهد انتشار گزارشاتی مبتنی بر توسعه‌ی بازی بودیم و نهایتا در شب گذشته، طی جدیدترین رویداد State Of Play ، به صورت رسمی از توسعه و انتشار ریمیک Resident Evil 3 آگاه شدیم. پس از معرفی، سوالات متعددی در خصوص بازی به وجود آمد. توسعه‌ی ریمیک از چه زمانی آغاز شده؟ چه استدیویی موظف به ساخت آن بوده؟ به تازگی گزارشی در خصوص ریمیک این اثر منتشر گردیده که به سوالات مذکور پاسخ می‌دهد. این عنوان در تاریخ سوم آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 15 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در انتهای تریلر شاهد پدیدار شدن نام M-Two بودیم.  M-Two چیست و چه نقشی در توسعه‌ی ریمیک قسمت سوم ایفا می‌کند؟ بر اساس گزارشی از پایگاه خبری – تحلیلی معتبر VGC ، استدیوی M-Two در سال گذشته تاسیس شده. البته جای نگرانی نیست زیرا که رهبری استدیو بر عهده‌ی تاتسویا مینامی می‌باشد. وی در گذشته جزوی از کمپانی کپکام بوده و در ساخت و طراحی پروژه‌های متعدد، مهارت بسیار بالایی دارد. همچنین در بازه زمانی مخصوصی، مدیر اجرایی استدیوی پلاتینیوم گیمز بود (فکر می‌کنم تمام مخاطبان از شهرت این استدیو و کارنامه‌‌ی درخشانش خبردار هستند!). وی در سال ۲۰۱۶ از استدیوی پلاتینیوم گیمز خداحافظی کرد و حال در M-Two مشغول به کار است.

بر اساس گفته‌های کپکام، مینامی در بسیاری از پروژه‌های مهم کمپانی همانند رزیدنت اویل و مگامن و دویل می کرای و استریت فایتر همکاری داشته و هم اکنون مشغول به همکاری برای توسعه‌‌ی ریمیک Resident Evil 3 می‌باشد. یکی از نکات جالبی که در گزارش VGC به چشم خورد، پایه و اساس نام گذاری این استدیوست. مینامی و شینجی میکامی در گذشته قصد ساخت استدیویی را در کپکام داشتند. اسم هر دو کارگردان با حرف M شروع می‌شود. حال برای ادای احترام به آن دوران، نام استدیو را M-Two گذاشته اند! به هر حال شینجی میکامی، در سال‌های گذشته، از کپکام جدا شد و  هم اکنون در Tango Gameworks (زیر نظر کمپانی Bethesda) در حال فعالیت است.

یکی از نگرانی‌‌هایی که برای مخاطبان به وجود آمد، سپردن توسعه‌ی ریمیک Resident Evil 3 به دست سازندگان تازه کار بود که خب حضور مینامی می‌تواند مقداری از این نگرانی‌ها را از بین ببرد. امید است که کیفیت این ریمیک درست همانند ریمیک قسمت دوم باشد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. ریمیک رزیدنت اویل ۳ در تاریخ سوم آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 15 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار می‌گیرد.

اگر از طرفداران ریمیک Resident Evil 3 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>