دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » داستان بازی Resident Evil 2 Remake دقیقاً مشابه نسخه اصلی نخواهد بود

داستان بازی Resident Evil 2 Remake دقیقاً مشابه نسخه اصلی نخواهد بود

بازی Resident Evil 2 Remake

به نظر می‌رسد چیزهایی که از بازی Resident Evil 2 Remake نمی‌دانیم از دانسته‌های‌مان بیشتر است و این عنوان به خودی خود یک بازی کامل و بدون وابستگی به نسخه اصلی به نظر می‌رسد. نمایش ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی در E3 نیز به خوبی ثابت کرد که این بازسازی به طور کامل به نسخه اصلی وفادار نیست. به گزارش وبسایت Gamerant آقای مایک لان یکی از اعضای Capcom می‌گوید که بازی Resident Evil 2 Remake به بازیکن اجازه می‌دهد بیش از پیش با محیط و شخصیت‌ها ارتباط برقرار کرده و تعامل کند. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

در مصاحبه‌ای از آقای لان درخواست شد که نسبت به گفته قبلی Capcom در مورد این که بازی تجربه روایتی عمیق‌تری را ارائه می‌دهد بیشتر صحبت کند و مشخص نماید که منظور از این گفته فقط از نظر گرافیکی و تصویری صحت دارد یا قرار است داستان نیز دستخوش تغییر قرار بگیرد. ایشان جواب دادند که قطعاً این تغییرات در هر دو بخش داستان و گیم‌پلی خواهند بود. با این حال، بایستی انتظار داشت که داستان بازی Resident Evil 2 Remake دقیقاً مشابه آن چیزی نیست که طرفداران سرسخت نسخه اصلی تجربه کرده‌اند.

آقای لان ادامه داد که:

برای مثال در بازی اصلی مکان‌هایی بوده شما فقط آنان را مشاهده کرده و ازشان عبور کرده‌اید و یا افرادی بوده که با آن‌ها در حد چند جمله سخن گفته‌اید. در بازی Resident Evil 2 Remake با تمامی آن‌ها تجربه‌ای بسیار عمیق‌تر خواهید داشت. بعضی اوقات مدت زیادی در بازی غرق می‌شوید. گاهی اوقات نیز ممکن است با شخصی داستانی کمی عمیق‌تر را خواهید داشت. با شخصیت‌ها بیشتر از آن چه در نسخه اصلی قرار بود، درگیر می‌شوید. نحوه روایت داستان نیز کاملاً بهبود یافته است که البته نمی‌توانم توضیحی در مورد تغییرات آن بدهم.

گفته‌های ایشان کاملاً با آن چه که Capcom وعده داده است مطابقت دارد. در مصاحبه دیگری نیز وی عنوان کرده بود که Capcom در نظر ندارد بازی Resident Evil 2 Remake را به عنوان یک بازسازی معرفی کند و به همین خاطر دست به تغییراتی در پازل‌ها و معماهای بازی و عناصر ترسناک آن زده است تا برای بازیکنانی که با نسخه اصلی نیز آشنایی کامل دارند، عنوانی جدید باشد. با تمام این اوصاف، این بازی هنوز به اساس و ریشه‌های عنوان اصلی پایبند بوده و داستان، مکان‌ها و اتمسفر بازی تا حد زیادی مشابه خواهند بود. تهیه کننده بازی Resident Evil 2 Remake یعنی آقای یوشیاکی هیرابایاشی نیز عنوان کرده است که تمساح جهش یافته که یکی از موجودات مخوف نسخه اول بود، در این بازی نیز حضور دارد و این باعث خوشحالی وی است که بتواند آن چه طرفداران قدیمی می‌خواهند را به آنان ببخشد.

قطعاً ساخت عنوانی مانند این که بازسازی از یکی از نسخه‌های مهم سری Resident Evil بوده و نیز توسعه آن به نحوی که هم برای بازیکنان قدیمی تجربه‌ای قدیمی باشد و هم افرادی که این عنوان را بازی نکرده‌اند راضی نگه دارد، کار سختی برای Capcom خواهد بود ولی جایزه مهمی که این عنوان تنها با نمایشش در E3 کسب کرد، نشان می‌دهد که بازی Resident Evil 2 Remake به دستان قابلی سپرده شده است. قابل ذکر است که این عنوان در تاریخ ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۹ (۵ بهمن ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>