دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » از قیافه جدید Claire در بازی Resident Evil 2 Remake رونمایی شد

از قیافه جدید Claire در بازی Resident Evil 2 Remake رونمایی شد

بازی Resident Evil 2 Remake

شخصیت کلیر ردفیلد (Claire Redfield) از شخصیت‌های محبوب سری Resident Evil بوده و یکی از شخصیت‌های قابل بازی در Resident Evil 2 بود. حال کپ‌کام از قیافه جدید وی در بازی Resident Evil 2 Remake طرح‌هایی را منتشر کرده است که نشان از تغییر گسترده وضع ظاهری این شخصیت نسبت به نسخه اصلی بازی است. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

به گزارش وبسایت Eurogamer در کامیک-کان برگزار شده در شهر سن دیگو، کپ‌کام تصویری از کلیر در بازی Resident Evil 2 Remake منتشر کرده است که در زیر مشاهده می‌کنید:

بازی Resident Evil 2 Remake

همانطور که مشاهده می‌کنید طراحی صورت کلیر نسبت به نسخه اصلی بازی دستخوش تغییرات فراوانی شده و مانند لیون، می‌توان گفت شاهد یک کلیر جدید هستیم (حتی برخی از افراد می‌گویند که قیافه جدیدش شبیه شخصیت Zoey از بازی Left 4 Dead است)! حتی لباس‌های او نیز تغییر کرده و وی حال جاکتی قرمز رنگ را به تن دارد که باعث شده شباهت‌هایی به Ada در بازی Resident Evil 6 نیز داشته باشد. در بازی Resident Evil 2 Remake وی را سوار بر یک موتور نیز مشاهده می‌کنیم که نسبت به نسخه اصلی وی را تمام و کمال به فردی جدید تبدیل کرده است.

یکی از کارکنان کپ‌کام به نام Kellen Haney عنوان کرده است که تیم سازنده، بحثی در مورد این که کلیر تا چه مقدار شبیه به نسخه اصلی بازی مطرح کرده بودند که در نهایت به نتیجه تغییر کلیر به صورتی که در تصویر مشاهده می‌کنید انجامید و آنان می‌خواستند حس جذاب ورود کلیر با موتور به شهر راکون را حفظ کرده و حتی بیشتر از پیش نیز این صحنه را هنری کنند! اگر بازی اصلی را تجربه کرده باشید، قطعاً می‌دانید انتظار چه چیزی را در بازی Resident Evil 2 Remake داشته باشید و اگر هم تجربه نکرده‌اید، هم اکنون بهترین وقت برای این کار است.

قابل ذکر است که بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۵ بهمن ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>