دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
89
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
93
XONE
(Metacritic)
خانه » لو رفتن حالت New Game Plus برای Resident Evil 2

لو رفتن حالت New Game Plus برای Resident Evil 2

Resident Evil 2

شایعات Resident Evil 2 remake به چندین سال پیش باز می‌گردد. پس از عرضه‌ی موفق ریمیک نسخه‌ی اول به‌نظر می‌رسید که کپکام برنامه‌هایی برای نوسازی دومین مجموعه‌ی رزیدنت اویل در سر دارد. پس از آن چندیدن بار پروژه‌ی ریمیک ۲ تصویب و تغییر داده شد. و نهایتاً در مراسم E3 2018 این بازی به صورت رسمی معرفی شد و اشک شوق را به چشمان طرفداران قدیمی خود آورد. حال که به انتشار این بازی نزدیک شده‌ایم اطلاعات بیشتری نیز از آن منتشر می‌شود. به نظر می‌رسد که کپکام حالت New Game Plus را نیز برای نسخه‌ی ریمیک Resident Evil 2 در نظر گرفته است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

شایان ذکر است که به‌تازگی دموی قابل بازی نیز از Resident Evil 2 برای سه پلتفرم اصلی منتشر شده است که شما می‌توانید از این لینک آن را دریافت کنید. بر اساس آن‌چه تا به امروز از بازی دیده ایم و تجربه کرده ایم٬ به نظر می‌رسد که رزیدنت اویل ۲ ریمیک تلفیقی از سری کلاسیک و سری مدرن این مجموعه پرطرفدار است. به تازگی مشخص شده که Resident Evil 2 نیز از حالت New Game Plus برخوردار است. البته این خبر به صورت رسمی اعلام نشد بلکه لو رفت!! فایل‌های بازی با انتشار دموی قابل بازی ریمیک ۲ موجود شدند و با دستکاری آن‌ها و رمز گشایشان جزئیات بیشتری از بازی مشخص شد. در فایل‌های بازی به حالت “Leon A” و “Leon B,” و “Claire A” و Claire B.” اشاره شده است. این حالات مخصوص نسخه‌ی اصلی رزیدنت اویل ۲ بودند که در آن با هر شخصیت می‌توانستید دو گیم پلی مختلف را تجربه کنید. همچنین حالت New Game Plus نیز در این فایل‌ها دیده می‌شود.

کپکام در رزیدنت اویل ۷ نیز از حالت New Game Plus استفاده کرد. پس از رزیدنت اویل ۴ تمامی نسخه‌های رزیدنت اویل شامل این مود بودند پس دور از انتظار نیست که Resident Evil 2 ریمیک نیز از این حالت برخوردار باشد. البته می‌توان گفت که حالت نیو گیم پلاس برای ریمیک ۲ بسیار کارآمد است. آن‌طور که گفته شده بازی حدود ۵ تا ۷ ساعت زمان برای کامل شدن نیاز دارد و با وجود برچسب ۶۰ دلاری کپکام می‌بایست مدت زمان سرگرم کردن مخاطب را افزایش دهد. ممکن است استفاده از سلاح‌های ویژه و لباس‌های مختلف برای برخی از بازی کنندگان جذاب باشد. همچنین در فایل‌های بازی به فروشگاه و سیستم رده بندی اشاره شده بود. به مود خاصی به نام جاسوس نیز اشاره شده است که در آن شما می‌توانید لباس خود را انتخاب کنید. به احتمال زیاد این همان مود معروف Mercenaries رزیدنت اویل می‌باشد.

در نهایت به صورت نامشخصی اطلاعاتی از دوربین بازی و حالات مختلف آن در فایل‌های بازی دیده می‌شد. هنوز معلوم نیست که کپکام زاویه دوربین کلاسیک بازی را در اختیار علاقه مندان قرار داده است یا خیر. فایل‌های بسیاری اشاره به سلاح‌های مختلف٬ لباس‌های متنوع و درجه سختی‌های متفاوت کرده است. به‌نظر می‌رسد کپکام تمام نیرویش را صرف کامل کردن بازی کرده است. در پایان باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که اطلاعات لو رفته رسمی نیستند و ممکن است همیشه به وقوع نپیوندند. همچنین احتمال دارد که فایل‌های نسخه‌ی اصلی با فایل‌های دمو قابل بازی تفاوت داشته باشد. تا انتشار Resident Evil 2 زمانی باقی نمانده است. در تاریخ ۵ بهمن ماه سال جاری این عنوان برای سه پلتفرم اصلی عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی می‌توانید پیش نمایش آن را که به تازگی منتشر شده است را مطالعه نمایید. همچنین شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به اقدامات کپکام برای عرضه‌ی Resident Evil 2 و کیفیت آن با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.