دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: لایو اکشن Resident Evil 2

تماشا کنید: لایو اکشن Resident Evil 2

نهایتاً عنوان Resident Evil 2 با خاتمه بخشیدن به تمامی انتظارات٬ منتشر شد. در این پست قصد داریم تا تریلر لایو اکشنی که به‌تازگی از بازی منتشر شده است را برای شما به نمایش بگذاریم. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و توضیحات تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

سرانجام موفق به تجربه‌ی ریمیک Resident Evil 2 شدیم. خوشبختانه شاهد تغییرات مثبتی در سطح کیفی بازی بوده ایم. به‌طوری که همه چیز در بازی تازه به‌نظر می‌رسد. همچنین مبارزات بازی نیز نسبت به عنوان سابق متفاوت‌تر شده و می‌تواند طرفداران اکشن سوم شخص را نسبت به خود جذب کند. کپکام برای آشنایی بیشتر بازی کنندگان با شخصیت‌های این بازی لایو اکشنی را منتشر کرده است که شما می‌توانید آن را در انتهای متن مشاهده نمایید.

این لایو اکشن الهام گرفته شده از تریلری که در گذشته توسط جورج رومرو برای تبلیغات بازی اورجینال (منتشر شده در سال ۱۹۹۸) ساخته شده بود٬ می‌باشد. در این لایو اکشن شاهد مقابله‌ی لیون و کلیر (شخصیت‌های اصلی بازی Resident Evil 2) با موج زامبی‌ها هستیم. اگر علاقه‌مند به عناوین زامبی محور و آخرالزمانی هستید٬ کارهای جورج رومرو را به شما پیشنهاد می‌دهیم. فیلم‌های Night of the Living Dead و Day of the Dead و Dawn of the Dead می‌تواند تا حد زیادی مورد پسند مخاطبین این سبک و سیاق قرار گیرد.

با انتشار این بازی متوجه می‌شویم که کپکام هنوز به ریشه‌های بازی اهمیت می‌دهد و آن را فراموش نکرده. اگر طرفدار رزیدنت اویل و یا بازی‌های زامبی محور هستید٬ تماشای این لایو اکشن بسیار زیبا را به شما توصیه می‌کنم. ریمیک بازی Resident Evil 2 هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی در دسترس می‌باشد. بازی با بازخورد‌های مثبتی رو به رو شده است. اکثر منتفدین و بازی کننده‌ها از بازی راضی بوده اند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این تریلر و بازی با ما درمیان بگذارید.

تریلر لایو اکشن بازی Resident Evil 2

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>