دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی هانک در Resident Evil 2

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی هانک در Resident Evil 2

همان‌طور که در جریان هستید٬ نسخه‌ی ریمیک عنوان Resident Evil 2 نهایتاً منتشر شد. برای این که بازی به‌صورت کامل به ریشه‌های خود وفادار بماند کپکام بخش “The 4th Survivor” را نیز بازسازی کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. به‌تازگی تریلری از گیم پلی این بخش که در آن با شخصیت هانک بازی می‌کنید٬ منتشر شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

همیشه‌ی سناریو‌های جداگانه و مختلف در فرنچایز رزیدنت اویل از جذابیت بالایی برخوردار بودند. عنوان اصلی Resident Evil 2 که در سال ۱۹۹۸ منتشر شده٬ دارای بخش اضافه‌ای به نام “The 4th Survivor” (به معنای چهارمین بازمانده) بود که در آن می‌توانستید با کاراکتر مرموز و خطرناک هانک بازی کنید. این بخش در ریمیک رزیدنت اویل ۲ که به‌تازگی منتشر شده است نیز وجود دارد. همچنین تریلری از این بخش برای طرفداران بازی به نمایش گذاشته شده است که می‌توانید در انتهای متن آن را مشاهده نمایید.

در این تریلر شاهد مبارزه‌ی هانک با گروه‌های عظیمی از زامبی‌ها هستیم. همان‌طور که می‌دانید هانک یکی از مامورین موسسه‌ی آمبرلا می‌باشد. پس از وقایعی که در راکون سیتی اتفاق افتاد هانک توسط آمبرلا به این شهر فرستاده می‌شود تا سرنخ‌های آزمایشات وحشتناک آمبرلا را از بین ببرد. در این سناریو‌ی جداگانه شاهد مبارزه‌ی هانک با انواع مختلف زامبی‌ها و دشمنان بازی می‌باشیم. از سگ‌های آلوده شده و زامبی‌های انسان مانند تا خود مستر ایکس!! اما اگر هم اکنون بازی را در اختیار دارید و نمی‌توانید مود “The 4th Survivor” را پیدا کنید جای نگرانی و یا تعجب نیست. پس از این‌که یک بار بازی را با  لیون و کلیر به انتها برسانید این سناریو‌ی دوست داشتنی برای شما آزاد شده و می‌توانید تکه تکه کردن زامبی‌ها را با شخصیت HUNK تجربه کنید.

البته ممکن است تمام کردن بازی با هر دو شخصیت مقداری طول بکشد اما نگران نباشید زیرا که این سناریو جذابیت کافی را برای انجام این کار خواهد داشت. پس از این که توانستید سناریو‌ی یاد شده را در Resident Evil 2 ریمیک به انتها برسانید مود دیگری نیز برای شما آزاد می‌شود. این مود نیز در نسخه‌ی منتشر شده در سال ۱۹۹۸ قرار داشت و نام آن “The Tofu Survivor” می‌باشد. البته این سناریو مقداری جنبه‌ی طنز دارد (همان‌طور که از اسمش مشخص می‌باشد!!) اگر تا به امروز موفق به تهیه‌ی رزیدنت اویل ۲ ریمیک شده اید پیشنهاد می‌کنم که پس از اتمام بازی خود را از تجربه‌ی این سناریو محروم نکنید. همچنین قابل اشاره است که مود “The Tofu Survivor” از سختی بسیار بیشتری نسبت به سناریو‌ی اصلی برخوردار است. در این سناریو تنها چاقو و تعدادی گیاه در اختیار خواهید داشت.

می‌توان گفت ریمیک Resident Evil 2 با استقبال خوبی رو به رو شد. نمرات و امتیازات این بازی نشان از صلاحیت این حرف می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی و تریلر با ما در میان بگذارید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی به این لینک مراجعه نمایید.

گیم پلی HUNK در Resident Evil 2

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>