دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: ماد Resident Evil 2 دوربین اول‌ شخص را به بازی اضافه می‌کند

تماشا کنید: ماد Resident Evil 2 دوربین اول‌ شخص را به بازی اضافه می‌کند

به‌تازگی Resident Evil 2 ریمیک منتشر شد. با تمام خوبی‌ها و بدی‌ها کپکام توانست یک  بازی بسیار موفق را عرضه کند و خاطرات دوران کودکی ما را زنده کند. مطمئناً تا به امروز متوجه شده اید که دوربین بازی دیگر مانند سه‌ نسخه‌ی اول ثابت نیست و از زاویه‌ی مشخصی شخصیت‌های مارا نشان نمی‌دهد. به اعتقاد برخی از بازی کنندگان دوربین روی شانه حس ترس را به اندازه‌ی کافی القا نمی‌کند. صنعت ماد سازی نیز دست به کار شده تا ماد جدیدی برای دوربین بازی عرضه کند. به‌تازگی مادی برای Resident Evil 2 ریمیک منتشر شده که دوربین بازی را مانند نسخه‌ی هفتم می‌کند. در ادامه برای مشاهده‌ی ویدیو و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.بازی‌های ترسناک از زاویه‌ی دید اول شخص بیش از هر زمان دیگری ترسناک‌تر می‌شوند. بسیاری از عناوین ترسناک نیز با این زاویه‌ی دوربین منتشر شده اند. در زاویه‌ی دوربین اول شخص شما آگاهی از پشت و اطراف خود ندارید و تنها می‌توانید جلو را مشاهده کنید. رزیدنت اویل عنوانی بود که با وجود دوربین سوم شخص توانست باز هم ما را بترساند. صداگذاری و طراحی مخوف محیط‌ها از عواملی بودند که در این امر بسیار موثر بودند. البته در نسخه‌ی هفتم بازی شاهد دوربین اول شخص بودیم که از حق نگذریم بد کار نشد و توانست تنش خوبی برقرار کند. اوج ترس رزیدنت اویل ۷ رمانی بود که آن را توسط تکنولوژی واقعیت مجازی تجربه می‌کردید.

با معرفی ریمیک  رزیدنت اویل ۲ بسیاری از طرفداران از زاویه دوربین تعجب کردند. کپکام تصمیم گرفته بود که زاویه دوربین را از روی شانه‌های شخصیت بگذارد و در این مورد باید بگوییم که این شرکت سنت شکنی انجام داد. اگر از طرفداران رزیدنت اویل ۷ می‌باشید و معتقید که دوربین اول شخص این بازی می‌تواند در ترسناک‌تر شدن عنوان تاثیر بگذارد٬ باید بگوییم که خبر‌های بسیار خوبی را برای شما داریم. یک ماد ساز محترم که در حال ساخت ماد‌های Resident Evil 2 ریمیک می‌باشد به تازگی‌ ویدیو‌هایی از ماد این بازی نشان داده که دوربین اول شخص را به مخاطبین عرضه می‌کند. مطمئناً با دیدن این ویدیو شگفت زده می‌شوید. با نصب این ماد می‌توانید وقایع راکون سیتی را از زاویه ترسناک‌تری دنبال کنید.

تمام حرکات به خوبی تبدیل به حرکات یک بازی اول شخص شده اند. شما می‌توانید هردوی این ویدیو‌ها را در انتهای متن مشاهده کنید ولی دقت داشته باشید که ویدیو‌ها دارای اسپویل‌های داستانی می‌باشند. پس از اگر هنوز موفق به تجربه‌ی این بازی نشده اید بهتر است از دیدن این ویدیو امتنا کنید. اولین ویدیو از مکان‌های آغازین بازی و دومین ویدیو از اواسط بازی گرفته شده است. Resident Evil 2 ریمیک توانست مرز‌ها را بشکند و دل هوادارن را دوباره به‌دست آورد. شما می‌توانید این عنوان را هم اکنون برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استشن ۴ و کامپیوتر‌های خانگی تهیه کنید. همچنین برای مشاهده‌ی نقد و بررسی بازی که به صورت اختصاصی از نوین اسپات ارائه شده است٬ به این لینک مراجعه نمایید. برای مشاهده‌ی نمرات درخشان بازی هم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. نظرات خود را راجع به این مطلب و زاویه‌ی دوربین اول شخص بازی با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. کدام زاویه‌ی دوربین بیشتر مورد پسند شماست؟

تست ماد اول شخص Resident Evil 2 قسمت اول

تست ماد اول شخص Resident Evil 2 قسمت دوم

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>