دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
89
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
93
XONE
(Metacritic)
خانه » سانسور دموی‌ Resident Evil 2 + فیلم مقایسه

سانسور دموی‌ Resident Evil 2 + فیلم مقایسه

به نظر می‌رسد که کپکام میزان خشونت دموی قابل بازی Resident Evil 2 ریمیک را در ژاپن کاهش داده است. نسخه‌هایی از دمو که در این کشور منتشر شدند خشونت بسیار کمتری نسبت به نسخه‌های منتشر شده در آمریکا‌ی شمالی را دارند و فوران خون در آن‌ها دیده نمی‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی دمویی قابل بازی از عنوان مورد انتظار Resident Evil 2 ریمیک منتشر شد. در این دمو شما تنها ۳۰ دقیقه وقت داشته تا یکی از ماموریت‌های بازی را به سرانجام برسانید. (همچنین برای دریافت این دمو از وب سایت نوین اسپات می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید). در آخرین اخباری که از صنعت بازی‌های کامپیوتری منتشر شد٬ مشخص شد که این دمو در کشور ژاپن دستخوش تغییراتی شده است. آن‌طور که از اخبار منتشر شده می‌توان دریافت٬ میزان خشونت در دمو‌‌های منتشر شده در ژاپن مقداری کاهش یافته است. هنگامی که نسخه‌ی اصلی رزیدنت اویل ۲ در سال ۱۹۹۸ منتشر شد از خشونت بسیار بالایی برخوردار بود. هم‌اکنون که ریمیک این بازی در شرف عرضه‌ است٬ مشاهده می‌کنیم که کپکام خشونت بازی را از قبل نیز بیشتر کرده است! در ابدای دمو شاهدیک پلیس بی‌گناه هستیم که توسط زامبی عزیز نصف می‌شود.

به‌نظر می‌رسد که ژاپنی‌ها زیاد طرفدار خشونت نمی‌باشند. اولین نفری که متوجه سانسور شدن دموی Resident Evil 2 ریمیک در فروشگاه‌های ژاپن شد شخصی به نام «تریستین کوپر» بود. وی در توییتر پستی حاوی مقایسه‌ی دو صحنه‌ی یکسان در دو منطقه‌ی آمریکا و ژاپن منتشر کرد. با کمی دقت می‌توان متوجه شد که نسخه‌ی ژاپنی دمو با رسیدن به صحنه‌های خشن و خون‌آلود مقداری تار می‌شود و لخته‌های خون را با دقت فراوان نشان نمی‌دهد. احتمالاً ژاپنی‌ها با این حرکت کپکام تعجب نکرده اند. نسخه‌ی عنوان قبلی رزیدنت اویل یعنی Resident Evil 7 نیز دستخوش سانسور‌های زیادی شد. به‌طوری که بسیاری از صحنه‌های خونین بازی در نسخه‌ی ژاپنی حضور نداشتنند.

جالب است بدانید در ژاپن محتواهای داخلی به‌خاطره خشونت سانسور خواهند شد. دقیقاً برعکس آن‌چه در غرب اتفاق می‌افتد. کم کم به تاریخ انتشار Resident Evil 2 ریمیک نزدیک می‌شویم. طرفداران و منتظرین این بازی می‌توانند ریمیک نسخه‌ی دوم فرنچایز محبوب رزیدنت اویل ۲ را در تاریخ ۵ بهمن ماه سال جاری تجربه کنند. این عنوان برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی بازی و این مطلب با ما در میان بگذارید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

مقایسه حذف صحنه‌های خشونت در Resident Evil 2

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.