دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
89
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
93
XONE
(Metacritic)
خانه » احتمال عرضه نسخه دمو بازی Resident Evil 2 قوت گرفت

احتمال عرضه نسخه دمو بازی Resident Evil 2 قوت گرفت

resident evil 2 رزیدنت اویل 2

بازی مورد انتظار شرکت Capcom که بازسازی از بازی Resident Evil 2 است قرار است تا کمتر از یک ماه دیگر عرضه شود. برای بسیاری از طرفداران بازی رزیدنت اویل ۲ دسترسی زودهنگام به بازی می‌تواند یک رویا و آرزو باشد. حال به تازگی شایع شده است که ممکن است نسخه دمو این بازی به همین زودی عرضه شود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی در فروشگاه ایکس باکس توضیحی در رابطه با نسخه دمو بازی Resident Evil 2 که قرار است ۱۱ ژانویه در دسترس باشد منتشر شده است. این خبر را وبسایت True Achievements منتشر کرده است. طبق گزارش این وبسایت، نسخه دمو شمایی کلی از بازی را به بازیکان نشان می‌دهد و تنها ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. در نسخه دمو بازی رزیدنت اویل ۲ بازیکنان مرحله ابتدایی بازی را در شهر راکون بازی خواهند کرد. این وبسایت همچنین عنوان کرده است که نسخه دمو تا آخر ژانویه در دسترس خواهد بود و از این بابت کمی جای تعجب است زیرا از تاریخ انتشار بازی نیز می‌گذرد.

هنوز این خبر توسط شرکت کپکام تایید نشده است اما به نظر معتبر می‌آید زیرا این شرکت ژاپنی پیش از این نیز برای بازی‌های خود نظیر Resident Evil 7 و Devil May Cry 5 چنین نسخه‌ای را عرضه کرده است. بازی Resident Evil 2 قرار است ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) برای کامپیوتر و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شود. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با بازی رزیدنت اویل ۲ می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.