دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
89
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
93
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی Resident Evil 2 Remake تنها به ۲۱ گیگابایت از فضای هارد شما احتیاج دارد

بازی Resident Evil 2 Remake تنها به ۲۱ گیگابایت از فضای هارد شما احتیاج دارد

بازی Resident Evil 2 Remake تنها به 21 گیگابایت از فضای هارد شما احتیاج دارد

بازی‌های کپکام از گذشته هم به فضای هارد زیادی احتیاج نداشتند؛ صرف نظر از این که بازی تا چه میزان بزرگ و گسترده باشد. بازی Resident Evil 2 Remake هم که در واقع بازسازی یکی از عناوین کلاسیک پلی استیشن ۱ است، از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات هماره باشید.

اخیراً صفحه‌ی رسمی Microsoft Store این بازی به روزرسانی شده است. در این صفحه اعلام شده است که حجم دقیق این بازی ۲۱٫۰۷ گیگابایت خواهد بود. این میزان برای حجم فایل یک بازی AAA که به اندازه‌ی بازی Resident Evil 2 Remake گسترده و وسیع باشد تقریباً منطقی به نظر می‌رسد. چندی پیش اعلام شد که بیش از ۸۰۰ توسعه دهنده در کپکام در ساخت این عنوان سبک ترسناک بقا دخیل بوده‌اند.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۲۵ ژانویه‌ی ۲۰۱۹ (۵ بهمن ۹۷) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. چندی پیش حجم بازی Kingdom Hearts 3 که آن هم اندکی بعد از این بازی منتشر می‌شود، مشخص شد. Kingdom Hearts 3 هم به فضای هارد زیادی نیاز ندارد. اگر شما هم منتظر بازی Resident Evil 2 Remake هستید و برای انتشار آن لحظه شماری می‌کنید حتماً تریلر گیم پلی‌ای را که اخیراً از این بازی منتشر شده است و بر روی لیکر ها تمرکز دارد ببینید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.