خانه » شایعه: نسخه جدید BioShock در دست‌ساخت است

شایعه: نسخه جدید BioShock در دست‌ساخت است

شایعه: نسخه جدید BioShock در دست‌ساخت است

بنا بر گزارش‌های منتشرشده از وب‌سایت Kotaku، سازندگان عنوان نه‌چندان موفق Mafia 3 یعنی استودیو Hangar 13، در حال کار بر روی پروژه‌ای فوق محرمانه بانام رمزی Parkside هستند که نسخه بعدی در سری محبوب و معروف BioShock محسوب می‌شود. نویسنده وب‌سایت Kotaku در مورد این پروژه محرمانه گفت:

«گروهی کوچک از سازندگان در حال بر روی پروژه‌ای بانام رمزی Parkside هستند، پروژه‌ای بسیار محرمانه و بی‌سروصدا به‌دور از صنعت بازسازی. هیچ شخصی درباره این پروژه در استودیو Hangar 13 صحبت نمی‌کند، ولی بالاخره کلمات به بیرون درز پیدا کردند و در حقیقت می‌توان گفت که این پروژه همان نسخه جدیدی از سری بازی‌های شوتر نسل گذشته یعنی BioShock است.»

تعدادی از سازندگان خواهان این بودند که به این پروژه ملحق شوند، یکی از منابع که می‌خواست نامش فاش نشود در این مورد می‌گوید:

«پروژه Parkside برای بسیاری از افراد هنوز آماده نشده است و آن‌ها در تلاش هستند که این پروژه مخفی بماند. پروژه Parkside در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و هنوز مشخص نشده است کی به‌صورت رسمی معرفی می‌شود.»

بالاخره و بعد از سالها به نظر می‌رسد که استودیو ۲K بازم به سری بازی‌های «بایوشاک» بازگشته است و مخصوصاً بعدازاینکه این سری توسط خالق آن «کن لیوان» (Ken Levine) رهاشده بود. لازم به ذکر است که سه‌گانه نسل قبل این سری به‌صورت کلکسیون برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۶ عرضه‌شده بود.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>