total war
total war total war

سری جدید بازی Total War بر روی استیم در دسترس قرار گرفت

عناوین Medieval II ،Napoleon و Empire از سری بازی Total War با پسوند Definitive Edition f به تازگی بر روی پلتفرم Steam منتشر شدند. این سری بازی یکی از بازی‌های تاریخ محور شرکت‌های SEGA و Creative Assembly می‌باشد. اگر Total War: Three Kingdoms را (که در سال آینده منتشر می‌شود) نیز حساب کنیم٬ تمام ۱۸ نسخه‌ی عنوان Total War برای Steam منتشر شده و در دسترس می‌باشد. در ادامه‌ی خبر با نوین اسپات همراه باشید.

با عرضه‌ی نسخه‌ی Definitive Edition تمام بازی‌های ذکر شده٬ دیگر نیازی به خرید جداگانه DLC بازی‌ها نیست. این سه عنوان که شامل Total War: Medieval II و Total War: Empire و Napoleon: Total War می‌باشند٬ طی آپدیتی با نسخه‌های Definitive Edition در پلتفرم Steam جایگزین شدند. جای نگرانی برای بازی‌کنندگانی که در گذشته این عناوین را خریده‌اند وجود ندارد٬ Steam با آپدیتی(که از امروز شروع شده) ورژن بازی‌هایشان را به Definitive Edition تغییر خواهد داد. اگر شما خواهان بازی کردن این عناوین بوده‌اید ولی تا به حال موفق به خرید نشده اید٬ حال بهترین زمان برای خرید این بازی‌ها می‌باشد زیرا هر کدام از آنها نسبت به گذشته جذاب‌تر و بهتر شده اند.

Total War: Medieval IIدر سال ٬۲۰۰۶ یعنی دوسال بعد از نسخه اصلی منتشر شد. همان‌طور که عنوان بازی نشان می‌دهد بازی در قرون وسطا رخ می‌دهد. این بازی در زمان انتشار خود عنوان بزرگی بود و می‌توانست تا ۱۰ هزار سرباز را بر صفحه‌ی نمایش نشان دهد. با اضافه شدن بسته الحاقی Kingdoms به این بازی نقشه‌های مختلفی از نقاط مختلف جهان برای جستجو و کاوش بیشتر بازی‌کنندگان٬ به آن اضافه شد. Total War: Empire در سال ۲۰۰۹ منتشر شد که تحسین منتقدان را برانگیخت. بازی در طول عصر روشن‌فکری در قرن هجدهم رخ می‌دهد. همچنین سلاح‌های جدید و UI بهتر و نبرد‌های دریایی را به این مجموعه اضافه کرد. بسته الحاقی این بازی چندین جناح بومی آمریکایی٬ یونیت‌های ویژه و کمپین‌های جدیدی را به بازی اضافه کرد.

Napoleon: Total War آخرین نسخه‌ی این سه‌گانه بود و در سال ۲۰۱۰ برای Steam منتشر شد. بازی داستان شخصیتی تاریخی را به نمایش می‌گذارد و به بازی‌کنان اجازه می‌دهد تا او را کنترل و یا علیه او کار کنند. بسته‌ی الحاقی این عنوان٬ تعداد زیادی سلاح‌های مختلف به بازی اضافه کرد. همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد٬ هم اکنون بهترین زمان خرید این عناوین بر روی پلتفرم Steam می‌باشد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از پلتفرم استیم به اینجا مراجعه نمایید. در ادامه می‌توانید تریلر این سری را مشاهده کنید.

تریلر سری Definitive Edition بازی Total War

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`