خانه » پچ کیفیت ۴K برای Red Dead Redemption

پچ کیفیت ۴K برای Red Dead Redemption

عنوان نسل هفتمی Red Dead Redemption با پچ ۴K کیفیت عجیب و غریبی در کنسول اکس باکس وان به خود می‌گیرد. این عنوان با اینکه ریمستر نشده ولی با این حال از بسیاری از بازی‌های ریمسترشده دیگر بهتر اجرا می‌شود. با وجود این که می‌توان گفت مایکروسافت تا حدودی در بعضی از بازی‌های نسل فعلی رقابت را واگذار کرده است، ولی در مورد سازگاری بازی‌های نسل قبل با نسل فعلی گوی سبقت را بی چون و چرا از حریفان ربوده است. عرضه منظم عناوین اکس باکس اولیه و ۳۶۰ برای نسل فعلی گواه ادعای فوق می‌باشد در حالی که پلی استیشن ۴ و نینتندو سؤییچ در این مورد هیچ حرفی برای گفتن ندارند.

به قدری تعداد بازی‌های قبلی سازگار شده با نسل فعلی زیاد است که عنوان خاصی از میان آن‌ها بزرگنمایی نمی‌کند ولی خبر سه شنبه گذشته که یک لیست قابل توجه از این گیم‌ها را به همراه داشت، توجه‌ها را به سمت خود کشاند و از این میان چندین عنوان ارتقا داده شده بیش از سایرین هوادارن را غافلگیر کردند. به جرئت می‌توان گفت بزرگترین خبر امروز پچی بود که برای نسخه ۳۶۰ بازی Red Dead Redemption منتشر شد تا از سخت افزار اکس باکس وان اکس به منظور ارتقای کیفیت بازی به ۴K بهره بگیرد. این بدان معناست که بازی فوق اکنون با ارتقا نه برابری نسبت به کیفیت اولیه خود یعنی HD اجرا خواهد شد. اگر شما نیز یک تلویزیون ۴K، یک نسخه از از این بازی و یک دستگاه اکس باکس وان اکس در اختیار دارید، میتوانید آن را با پچی که امروز منتشر می‌شود در کیفیت ۴K تجربه کنید.

این برای هواداران Red Dead Redemption خبر بسیار خوبی است زیرا آن‌ها مدت‌ها در انتظار پورت PC این گیم بودند تا شاید از این طریق بتوانند این عنوان را در کیفیت و تنظیمات بالاتر تجربه کنند. اما پس از سکوت هشت ساله Rockstar Games در مورد پورت PC این بازی، به نظر می‌رسد فعلا پچ جدید نسخه‌ی Xbox One X تنها راه تجربه این عنوان در کیفیت‌های بالاتر از جمله ۴K خواهد بود.

از جمله سایر عناوین ۳۶۰ که انتظار می‌رود در کیفیت بالاتر با اکس باکس وان سازگار شوند، می توان Star Wars: The Force Unleashed ، Darksiders ، Gears of War 2 و Sonic Generations را نام برد. از میان این عناوین فقط Gears of War 2 پورت PC را دریافت نکرده بود تا بازیکنان بتوانند به صورت دستی تنظیمات و رزولوشن را بالا ببرند.

مایکروسافت همچنین با اعلام سازگاری ۱۹ عنوان از اکس باکس اولیه با نسل فعلی بیش از پیش برنامه خود را در این زمینه قوت بخشید. این عناوین برای نسل فعلی در دو مرحله در اختیار خواهند گرفت که مرحله اول ۱۷ آوریل شامل بازی پورت نشده کمپانی سگا با نام Panzer Dragoon Orta و همچنین نسخه‌ی کامل Elder Scrolls III: Morrowind خواهد بود.

در تاریخ ۲۶ آوریل و طی مرحله دوم بازی‌های مربوط به استار وارز شامل بازی‌های اکس باکس اولیه ( Start Wars Battlefront: Jedi Knight ، Jedi Academy ، Jedi Starfighter ، Republic Commando  ) و همچنین Knights of the Old Repunlic II  به کلکسیون بازی‌های سازگار با نسل فعلی اضافه خواهند شد.

سایر بازی‌های اعلام شده برای این برنامه به شرح زیر میباشند :

Blinx: The Time Sweeper, Breakdown, Conker: Live & Reloaded, Hunter: The Reckoning, Jade Empire, SSX 3 در تاریخ ۱۹ آوریل

Destroy All Humans, Full Spectrum Warrior, Mercenaries: Playground of Destruction, MX Unleashed در تاریخ ۲۶ آوریل

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>