دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » Red Dead Redemption 2 همچنان در صدر پرفروش‌های بریتانیا

Red Dead Redemption 2 همچنان در صدر پرفروش‌های بریتانیا

Red Dead Redemption 2

هفته پیش راکستار (RockStar) و تیک-تو (Take-Two) عنوان بزرگ و مورد انتظار خود Red Dead Redemption 2 را عرضه کردند که موفق به دریافت لقب “بزرگ‌ترین افتتاحیه در آخر هفته تاریخ در بین تمامی مدیاهای سرگرمی” شد و اما فروش این عنوان هنوز ادامه دارد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

عنوان Red Dead 2 در انگلیس نیز به خوبی به‌فروش رفت و بعد از FIFA 19 توانست در جایگاه بهترین فروش هفته قرار گیرد. اگرچه فروش Red Dead Redemption 2 در هفته دوم بهتر از فروش FIFA 19 در هفته‌ی دوم خودش است. (طبق امار‌های وب سایت gamesindustry) شایان ذکر است که فروش Red Dead Redemption 2 در هفته دوم تنها ۵۱ درصد کاهش یافته که خود بسیار خوب است. در جدول انتهای متن می‌توانید امار دقیق تری از فروش عناوین مختلف در هفته اول و دومشان مشاهده کنید

بی شک راکستار و تیک تو عناوین دیگری در دست ساخت دارند که هنوز کسی از آن خبردار نیست. فروش رد دد ردمپشن ۲ بیش از انتظار واقع شد. تحلیل گران Piper Jaffray ٬ فروش بازی را در هفته اول خود چیزی بین شش تا هفت میلیون نسخه پیش بینی می‌کردند اما بازی با فروش ۷۲۵ میلیون دلاری خود نزدیک به یازده میلیون نسخه فروخته است. البته هنوز قسمت چند نفره Red Dead Redemption 2 اماده نشده است و انتظار میرود با افزوده شدن بخش انلاین فروش این بازی افزایش یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر از عنوان Red Dead Redemption 2 می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

عنوانهفته پیشاین هفته
Red Dead Redemption 2۱۱
Call of Duty: Black Ops 4۲۲
FIFA 19۳۳
Forza Horizon 4۴۴
Spider-Man۶۵
Assassin’s Creed Odyssey۵۶
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy۱۰۷
Football Manager 2019۹
Mario Kart 8: Deluxe۱۲۱۰
نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.