دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » مشخص شدن قسمتی از تنظیمات گرافیکی Red Dead Redemption 2 بر روی PC

مشخص شدن قسمتی از تنظیمات گرافیکی Red Dead Redemption 2 بر روی PC

Red Dead Redemption

بار دیگر با شایعه‌ای جدید حول محور عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 بر روی کامپیوتر‌های شخصی همراه شما هستیم. البته بهتر است عرضه‌ی این شاهکار بر روی کامپیوتر‌های شخصی را شایعه خطاب نکنیم. فکر می‌کنم به تمامی PC گیمر‌های عزیز ثابت شده که پورت نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن در دست توسعه می‌باشد. به تازگی یکی از اعضای GTAforum به نام rollschuh2282 مشخصات ناقصی از تنظیمات گرافیکی این عنوان را منتشر کرده است. این هم تاییدی دیگر بر عرضه‌ی پورت رد دد ریدمپشن ۲ بر روی کامپیوتری‌های شخصی. بازی هم اکنون در دسترس کاربران اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قرار دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

کاربر مذکور، کد‌هایی مربوط به نسخه‌ی کامپیوتر‌های شخصی  Red Dead Redemption 2 را در اپلیکیشن این بازی یافت کرده است. جالب است بدانید که کاربر دیگری به نام Spider-Vice نیز صحت این شایعه را تایید کرده. وی اظهار داشت که پیش از معرفی نسخه‌ی کامپیوتر‌های شخصی GTA V نیز چنین اتفاقی رخ داد. همان‌طور که در جریان هستید، جی تی ای ۵ نیز با تاخیر بسیار طولانی برای کامپیوتر‌های شخصی عرضه شد. اسپایدر وایس در ادامه‌ی صحبت‌های خود به تفاوت‌های تنظیمات گرافیکی رد دد ریدمپشن و GTA V اشاره نمود. به نظر می‌رسد که پورت رد دد ریدمپشن ۲ برای کامپیوتر‌های شخصی از دایرکت اکس ۱۲.1 (آخرین ورژن رابط برنامه نویسی مایکروسافت) پشتیبانی می‌کند. برخی از تنظیمات گرافیکی GTA V حالت اسلایدر داشتند (با کمک درجه‌ای می‌توان آن‌ها را کم و زیاد کرد). چنین حالتی در پورت رد دد ریدمپشن ۲ وجود نخواهد داشت و تمام تنظیمات دارای حالت Ultra هستند.

تنظیمات گرافیکی GTA V و Red Dead Redemption 2 تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند. مدیر عامل شرکت تیک – تو (کمپانی مادر راک استار) اظهار کرد که عرضه‌ی نسخه‌ی PC بازی Red Dead Redemption 2 کار سختی نیست. از طرفی یکی از کاربران توییتر با نام JakoMako51 نشانه‌های جدیدی از پورت Red Dead Redemption 2 بر روی کامپیوتر‌های شخصی پیدا کرده است. این کاربر موفق به پیدا کردن کد مورد نظر در وب سایت Social Club شده. امیدواریم هر چه سریع‌تر شاهد خاتمه یافتن سیاست‌های نه چندان جالب تیک تو برای عرضه‌ی بازی‌های راک استار بر روی پلتفرم کامپیوتر‌های شخصی باشیم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن در حال حاضر در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی می‌باشد.

اگر از طرفداران Red Dead Redemption 2 می‌باشید٬ می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

3 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>