دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Red Dead Redemption 2 – جزئیات آپدیت جدید لانچر راک استار

Red Dead Redemption 2 – جزئیات آپدیت جدید لانچر راک استار

red dead redemption 2

پس از یک سال انتظار، شایعه و گزارش، دیروز عنوان تحسین شده و فوق العاده‌ی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم قدرتمند کامپیوتر شخصی انتشار یافت. اما متاسفانه این انتشار با مشکلات فراوانی همراه بود. آن قدر زیاد که کاربران پلتفرم کامپیوترهای شخصی به سرعت از این پورت شکایت کردند و گزارشات مختلفی را مبتنی بر کرش‌های متعدد و فریز شدن بازی و … موارد بسیار دیگر ثبت نمودند. این شکایات به گوش راک استار رسید. حال کمپانی در صدد برآورده کردن خواست مخاطبان و برطرف کردن مشکلات برآمده است. Red Dead Redemption 2 هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

هم اکنون می‌توانید این عنوان را از لانچر مخصوص راک استار بر روی کامپیوترهای شخصی و یا فروشگاه اپیک گیمز خریداری کنید. البته ما به شما توصیه‌ی این کار را نمیکنیم. همان‌طور که عرض شد، بازی با مشکلات فراوانی انتشار یافت. از افت فریم و کرش‌‌های بی شمار بگیرید تا فریز شدن‌های اعصاب خورد کن و … موارد بسیار دیگر. امیدواریم که هرچه سریع‌تر این مشکلات برطرف شوند. در قدم اول، راک استار آپدیتی برای لانچر خود عرضه نمود. این لانچر مشکلات زیر را برطرف می‌سازد:

مشکلاتی که در آپدیت جدید لانچر راک استار برطرف شدند:

  • ارور راک استار گیم لانچر با عنوان The Rockstar Games Launcher failed to initialize (در هنگام شروع بازی ظاهر می‌شد) برطرف شده است.
  • ارور پری لود کردن بازی و یا عدم دانلود محتویات از طریق راک استار گیم لانچر برطرف شده است.
  • برخی از بازی کنندگان با اجرای رد دد ریدمپشن ۲ با ارور The Rockstar Games Launcher exited unexpectedly برخورد می‌کردند. این ارور نیز برطرف شده
  • ارور کرش کردن راک استار گیم لانچر به هنگام اجرای بازی از روی فروشگاه اپیک گیمز برطرف شده
  • ارور Unable to launch game, please verify your game data که به هنگام اجرای بازی توسط فروشگاه اپیک گیمز به وجود می‌آمد نیز رفع شده است.

اما این تمام مشکلات نبود. بسیاری از نابهینگی بازی بر روی کامپیوترهای شخص گله دارند. میانگین نمرات کاربران به نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی Red Dead Redemption 2 در وب سایت متاکریتیک به عدد 3.1 رسیده است. این عدد همواره در حال نزول می‌باشد.

از مشکلات لانچر که بگذریم، راک استار باید به فکر بهینه سازی بازی باشد. البته بازی از تنظیمات گرافیکی متنوع و بسیار جزئی و قابل ستایشی برخوردار است. اما بنچمارک‌های گرافیکی وب سایت‌های تحلیل کننده خبر از بهینه نبودن بازی می‌دهند. راک استار وعده‌های بسیاری داده. امید است که هرچه سریع‌تر شاهد برطرف شدن مشکلات باشیم. Red Dead Redemption 2 هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. لازم به ذکر است که این عنوان در ماه آینده بر روی فروشگاه استیم عرضه می‌شود.

اگر از طرفداران Red Dead Redemption 2 می‌باشید٬ می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و …… مربوطه مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>