دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » شایعه جدید در رابطه با نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2

شایعه جدید در رابطه با نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2

RED DEAD REDEMPTION 2

در ماه اکتبر سال گذشته بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد و توانست جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم، در تاریخ بازی‌های ویدیویی مستحکم کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

از زمانی که این بازی معرفی شده بود تا زمان انتشار آن، اطلاعات و شایعات زیادی در باب عرضه‌ی این بازی برای رایانه‌های شخصی در فضای اینترنت منتشر شده بود اما این اخبار و شایعات، بعد از این که بازی تنها برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر شد، کاهش یافتند. نه تنها از آن زمان تا کنون هیچ گونه صحبت غیر رسمی و حتی شایعه‌ای درباره‌ی نسخه‌ی پی سی Red Dead Redemption 2 انجام نشده است، بلکه خود شرکت راک استار هم روزه‌ی سکوت اختیار کرده و حتی یک کلمه صحبت نکرده است. این موضوع باعث نگرانی پی سی بازان شده.

البته سیاست راک استار درباره‌ی عنوان بزرگ قبلی خود یعنی GTA V هم همین گونه بود. این شرکت در ابتدا بازی‌اش را تنها برای کنسول‌های نسل هفتم منتشر کرد و حتی یک کلمه هم درباره‌ی نسخه‌ی پی سی بازی صحبت نکرد. سپس بازی را برای کنسول‌های نسل هشتم پورت کرد اما باز هم خبری از نسخه‌ی پی سی بازی نبود. سر انجام راک استار پس از گذشت مدت زمان زیادی بالاخره تصمیم گرفت GTA V را برای پی سی هم منتشر کند. شاید فکر کنید که این شرکت سیاست احمقانه‌ای را در پیش گرفته است اما در کمال تعجب اگر هنوز هم به جداول بازی‌های پر فروش ماه نگاه کنید نام GTA V را مشاهده خواهید کرد و شاید علت این امر همین سیاست راک استار باشد.

با وجود این گفته‌ها، به تازگی اطلاعاتی در فضای اینترنت لو رفته است که بر اساس آن‌ها، راک استار گیمز در حال توسعه بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی می‌باشد. بنا بر صفحه‌ی لینکدین Nan Ma، زمانی که این فرد در راک استار تورنتو به عنوان برنامه نویس برای فیزیک بازی مشغول کار بوده، او نه تنها بر روی نسخه‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بازی کار می‌کرده بلکه برای توسعه بازی بر روی رایانه‌های شخصی هم تلاش می‌کرده.

هنگامی که شما این اطلاعات لو رفته را با اطلاعاتی که از پیش منتشر شده بودند تطابق دهید به نظر می‌رسد که به احتمال غریب به یقین، راک استار این بازی جهان باز وسترن را برای رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد کرد. اما سؤال مهمی که در اینجا وجود دارد این است که این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد؟ همان‌طور که می‌دانید خود راک استار حتی ذره‌ای هم درباره‌ای این موضوع صحبت نکرده است. اما اگر راک استار بخواهد همان سیاستی را که برای Grand Theft Auto V پیش گرفته بود، برای Red Dead Redemption 2 هم پیش بگیرد به نظر می‌رسد که دارندگان رایانه‌های شخصی باید مدت مدیدی انتظار بکشند. پورت Grand Theft Auto V بر روی پی سی تقریباً حدود ۱۸ ماه طول کشید.

بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است. تا کنون هیچ‌گونه اخبار و اطلاعات رسمی درباره‌ی پورت بازی منتشر نشده است و همه چیز تقریباً در حد شایعه باقی مانده است. اما اگر منطقی هم نگاه کنید، با انتشار بازی برای رایانه‌های شخصی مطمئناً پول بسیار زیادی عاید ناشر و توسعه دهنده‌ی آن خواهد شد پس دلیلی وجود ندارد که این اتفاق هرگز رخ ندهد. اما راک ستار ابتدا اجازه می‌دهد که نسخه‌های کنسولی به طور تمام و کمال فروش خود را انجام دهند و بعد از آن نسخه‌ی پی سی را منتشر می‌کند. به هر حال امیدواریم هر چه زودتر شاهد انتشار بازی بر روی پلتفرم پی سی و بهره‌مندی پی سی بازها از عنوان محبوب Red Dead Redemption 2 باشیم. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Red Dead Redemption 2 به پروفایل آن مراجعه کنید.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>