دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » Red Dead Redemption 2 بر روی نوار رکورد شکنی!

Red Dead Redemption 2 بر روی نوار رکورد شکنی!

red dead 2 red dead redemption 2

هیچ شکی نیست که بازی Red Dead Redemption 2 قرار است به پرفروش‌ترین عنوان تبدیل شود. با وجود اینکه بازی برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، هیچ کسی فکر نمی‌کرد بازی Red Dead 2 شروعی تاثیرگذار در تاریخ بازی‌های ویدئویی گذاشته باشد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

بازی Red Dead Redemption 2 محصول راک استار جمعه هفته پیش منتشر کرد. طی سه روز اول، این بازی ۷۲۵ میلیون دلار فروش داشته است. علاوه بر این، بازی Red Dead 2 چندین رکورد را نیز در این حیطه به ثبت رساند که شامل بزرگترین عرضه بازی در روز اول درتاریخ شبکه پلی استیشن، بزرگترین سه روز اول عرضه بازی در تاریخ شبکه پلی استیشن و بیشترین پیش خرید در تاریخ شبکه پلی استیشن است.

خارج از شبکه پلی استیشن، شرکت راک استار تایید کرد که بازی Red Dead Redemption 2 همچنان در مغا‌زه‌های خرده فروشی رکورد خواهد زد. این بازی بزرگترین عرضه را در آخر هفته در بین تمامی پلفترم‌ها داشته است و همچنین دومین عرضه بزرگ خرده فروشی را در بین تمامی بازی‌ها به دست آورده است. به علاوه، بازی Red Dead 2 همچنین عنوان بزرگترین عرضه سال ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده است.

با فروش ۷۲۵ میلیون دلاری در سه روز اول، بازی Red Dead Redemption 2 تبدیل به دومین بازی پرفروش تاریخ پس از بازی دیگر شرکت راک استار یعنی بازی GTA V شده است که در سه روز اول یک میلیارد دلار فروش داشته است. در حال حاضر بازی Red Dead 2 برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شده است. اگر بازی را بازی کرده‌اید احتمالا به دنبال آیتم‌های مخفی آن می‌گردید، به تازگی یکی از کاربران ویدئویی از آیتم‌های مخفی درون بازی منتشر کرده است. برای کسب سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.