دنبال کردن افزودن به علاقه مندی ها
خانه » نقشه مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 لو رفت

نقشه مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 لو رفت

نقشه مالتی پلیر Red Dead Redemption 2

نقشه مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 لو رفت. تیتر داغی که چند ساعت اخیر وبسایت های خبری سراسر دنیا را به خود اختصاص داده مربوط به نقشه مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 است. با نوین اسپات همراه باشید.

بدون شک بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بزرگترین عناوین جهان‌باز تاریخ لقب خواهد گرفت. اثری که در کمتر از ۸ روز توانست ۱۷ میلیون نسخه فروش داشته باشد. این میزان فروش از تمام آمار و ارقام به ثبت رسیده توسط بازی قبلی این سری در طول هشت سال اخیر بیشتر بوده است. بسیاری از گیمرهای سراسر جهان منتظرند ت انتهای ماه جاری بخش آنلاین و مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 را تجربه کنند.

نقشه بازی به قدری وسیع طراحی شده تمام مناطق نسخه اول بازی را می‌توان در Red Dead Redemption 2 تجربه کرد. گیمرها بخشی درون بازی کشف کرده‌اند که بنظر می‌رسد مرز بین آمریکا و مکزیک باشد. مرزی که درون بازی دیوارکشی شده است و گیمرها در حال حاضر اجازه گشت و گذار در آن منطقه را ندارند و بنظر می‌رسد با شروع بخش مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 دسترسی به این مکان برای گیمرها ممکن شود.

مناطق مرموز بسیاری درون نقشه Red Dead 2 یافت شده اند که بنظر میرسند باید تا زمان عرضه نسخه مالتی پلیر Red Dead Redemption 2 صبر کرد.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.