دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تغییرات محیط در Red Dead Redemption 2

تماشا کنید: تغییرات محیط در Red Dead Redemption 2

افراد بسیاری در دنیای Red Dead Redemption 2 غرق شده‌اند. دنیا‌ی این بازی با تمام عمق و جزئیات برای فرو رفتن و زندگی کردن در آن ساخته شده است. جزئیاتی که شاید به تنهایی بی ارزش و ناچیز باشند اما زمانی که در کنار هم می‌آیند٬ دنیای تاثیر پذیر این عنوان را شکل می‌دهد. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

دنیای Red Dead 2 پویا و دائما در حال تغییر است٬ اگر چه برخی از این تغییرات به گونه‌ای هستند که شما متوجه آن نمی‌شوید. به تازگی یکی از کاربران شبکه‌ی YouTube با نام DefendTheHouse ویدئو‌‌یی شگفت انگیزی شامل تغییرات ریز درشت بازی مانند ساختمان‌های نیمه کاره در بازی که پس از مدتی تبدیل به ساختمان‌های کامل می‌شوند٬ منتشر کرده است. این ویدئو نه تنها جزئیات شگفت‌آور بازی را نشان می‌دهد بلکه دارای موسیقی پس زمینه‌ی گوش نوازی می‌باشد. اگر موفق به تجربه‌ی کامل خط داستانی بازی شده باشید٬ مطمئناً توجه‌تان به موسیقی پس‌ زمینه‌ی این ویدئو که یکی از برترین ساندترک‌های بازی می‌باشد٬ جلب خواهد شد. عنوان Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox one و PS4 در دسترس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان به اینجا مراجعه کنید. این ویدئوی زیبا را نیز می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

تغیییر محیط بازی Red Dead Redemption 2 در طول زمان

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.