دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: مقایسه‌ی مشکلات فنی Red Dead Redemption 2 با عناوین دیگر

تماشا کنید: مقایسه‌ی مشکلات فنی Red Dead Redemption 2 با عناوین دیگر

علی‌رغم موفقیت تجاری‌ بزرگ عنوان Red Dead Redemption 2 و جلب توجه اکثر منتقدین و بازی‌کنندگان٬ بسیاری از بازی‌کنان در کنترل شخصیت با مشکل مواجه شدند. به اعتقاد بسیاری از کسانی که رد دد ردمپشن ۲ را تجربه کرده اند٬ فاصله‌ی زمانی بین فشردن دکمه‌‌های دسته‌ی بازی و انجام آن توسط آرتور (زمان پاسخگویی) کمی زیاد است و باعث کم‌سرعت شدن بازی به صورت کلی می‌شود. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

«دن لو» (Dan Lowe) یکی از طراحان شرکت EA, ویدیویی شامل مقایسه‌ی زمان پاسخگویی Red Dead 2 با عناوین سوم شخص مطرح مانند Spider-Man, Assassin’s Creed Odyssey, Uncharted: The Lost Legacy, Destiny 2 را در شبکه‌ی YouTube به اشتراک گذاشت. در این ویدیو زمان پاسخگویی Red Dead Redemption 2 به ۱۱ فریم می‌رسد. در جایگاه بعدی به ترتیب Uncharted: The Lost Legacy با ۶ فریم و Assassin’s Creed Odyssey با ۴ فریم و Spider-Man با ۳ فریم و عنوان Destiny 2 با ۱ فریم قرار دارد.

این مشکل جدیدی بود که عده‌ای از بازی‌کنندگان در سر تا‌سر دنیا با آن مواجه شده‌ بودند. البته جمع کثیری از طرفداران Red Dead 2 این مبحث را مشکل قلمداد نمی‌کنند و آن‌را ایراد بازی به شمار نمی‌آورند. باید منتظر ماند و واکنش شرکت Rockstar را درباره‌ی این موضوع مشاهده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از رد دد ردمپشن ۲ می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

مقایسه لگ Red Dead Redemption 2 با سایر بازی‌ها

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.