دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » جدول فروش هفتگی انگلستان: سلطنت بازی Red Dead Redemption 2

جدول فروش هفتگی انگلستان: سلطنت بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

به رسم همیشه، امروز نیز جدول فروش هفتگی انگلستان منتشر شد. با توجه به این اعداد و ارقام می‌توان گفت که سلطنت بازی Red Dead Redemption 2 در بازار انگلستان کماکان ادامه دارد. این درحالی است که رقیب سرسختی به اسم Call Of Duty Black Ops 4 نیز روزهای خوبی را در بازار انگلستان سپری می‌کند. با وب سایت نقطه نو همراه باشید.

بازی Call Of Duty Black Ops 4 که این‌بار با هدف جذب مخاطبین آنلاین مجموعه توسعه یافته است، این روزها اوضاع بسیار خوبی در بازارهای جهانی دارد. مهم‌ترین دلیل محبوبیت بازی Call Of Duty Black Ops 4 وجود حالت بتل رویال آن است که ظاهرا این روزها طرفداران پرشماری دارد.

حالت بتل رویال بازی Call Of Duty Black Ops 4 که با نام BlackOut شناخته می‌شود، احتمالا یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این بازی است. چنان چه طبق نظر برخی از تحلیل‌گران، انتظار می‌رود که از لحاظ فروش، بازی Call Of Duty Black Ops 4 روزهای بهتری را تا پایان سال سپری کند و این رقم حتی از جدیدترین دستاورد راک استار هم چشم‌گیرتر باشد. با این حال برای صحبت در رابطه با مجموع فروش یک بازی تا پایان سال ۲۰۱۸ کمی زود است.

بازی Red Dead Redemption 2 نیز سومین هفته حضورش در جدول انگلستان را سپری می‌کند و چنان چه به سادگی می‌توانستیم حدس بزنیم، راک استار سلطنت خودش را در جداول فروش هفتگی برپا کرده است. بازی Red Dead 2 درحالی فروش فوق العاده‌ای را سپری می‌کند که درحال حاضر هیچ خبری از تجربه آنلاین نیست. بازی Red Dead 2 رکورد فروش نسخه اول را درحالی شکسته که تنها سه هفته از انتشار بازی می‌گذرد.

چنان‌چه پیش‌تر گفته شد، تاکنون تاریخ عرضه دقیقی برای حالت آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 مشخص نشده و با این حال فروش جدیدترین ساخته راک استار رکوردهای زیادی را جا به جا کرده است. انتظار می‌رود که با انتشار بخش آنلاین، توجه جامعه آماری بسیار بزرگ‌تری به سمت این بازی جلب شود. خصوصا وقتی که راک استار با پشتیبانی از GTA Online طول عمر فوق العاده بالای سرگرمی در بازی‌هایش را ثابت کرده است. شما در ادامه می‌توانید نام ۱۰ بازی پرفروش جدول انگلستان را مشاهده کنید:

۱-بازی Red Dead Redemption 2

۲-بازی CALL OF DUTY: BLACK OPS 4

۳-بازی FIFA 19

۴-بازی FORZA HORIZON 4

۵-بازی MARVEL’S SPIDER-MAN

۶-بازی MARIO KART 8 DELUXE

۷-بازی CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY

۸-بازی ASSASSIN’S CREED ODYSSEY

۹-بازی LEGO HARRY POTTER COLLECTION

۱۰-بازی LEGO DC SUPER-VILLAINS

در نهایت شما نیز نظراتتان را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.