ممکن است برخی افراد در حال بازی کردن Red Dead Online باشند

همانطور که می‎دانید، چندی پیش بازی بسیار محبوب Red Dead Redemption 2 عرضه شد و موفقیت‎های فراوانی را به دست آورد. حال انتظار می‎رود که بتای Red Dead Online در چند روز اخیر توسط Rockstar Games اجرا شود، گرچه هنوز تاریخ برگزاری آن اعلام نشده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

اگر بازی Red Dead Redemption 2 را بر روی ایکس باکس تجربه می‎کنید، قطعاً به آچیومنت Breakout که مربوط به Red Dead Online است، برخورد کرده‎اید.به گزارش وبسایت Dualshockers، اخیراً در صفحه مربوطه ذکر شده که تعدادی از بازیکنان توانسته‎اند این آچیومنت را به دست آورند! بعد از کمی جست و جو در صفحه آچیومنت‎های این بازی، مشخص شد که آچیومنت‎های دیگری که مربوط به Red Dead Online هستند نیز نشان از فعال بودن دارند و افرادی آنان را کسب کرده‎اند. گرچه رقم بزرگی نیست ولی جالب است بدانید که حدود ۰٫۰۱ درصد از بازیکنانی که Red Dead Redemption 2 را بر روی ایکس باکس خود دارند، در حال تجربه Red Dead Online هستند.

این که محتوای Red Dead Online در زمان عرضه بتا قرار است چگونه باشد، هنوز به درستی مشخص نیست. بخش آنلاین نسخه اول به گونه‎ای بود که بیشتر عناصر بخش تک نفره را به بخش آنلاین منتقل کرده و آن را جهت اجرا به صورت چند نفره، بسیار توسعه بخشیده بود. این بازی حالت‎های عادی مانند Team Death Match نیز داشت ولی بخش‎های گردش آزاد و PVE بازی در زمان عرضه خود بسیار خاص و منحصر به فرد بودند.

هنوز جزئیات زیادی از Red Dead Online مشخص نیست

این بار بخش تک نفره Red Dead Redemption 2 جزئیات و محتوای بیشتری نسبت به نسخه قبل دارد. بخش تک نفره به شدت بر روی Loot کردن، شکار کردن و ساخت چیزهای مختلف تاکید می‎کند. ترکیب بی‎نظیر این سیستم‎های گسترده با شخصیت‎های غیرقابل بازی که کاملاً زنده و پویا عمل می‎کنند، دلیل این است که منتقدان و طرفداران این بازی را به عنوان دستاوردی بی‎نظیر در نظر گرفته‎اند. گرچه سوالی که مطرح می‎شود این است که این سیستم‎ها تا چه حد به Red Dead Online منتقل می‎شوند و چگونه قرار است بخش چند نفره را تحت تاثیر قرار دهند؟ همه منتظر اعلام این جزئیات از سوی Rockstar Games هستند و از آن جایی که به پایان ماه نوامبر نزدیک می‎شویم و آچیومنت‎های بخش آنلاین نیز نشان از فعالیت دارند، قطعاً به زودی اخباری خواهیم شنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`