دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » تاریخ شروع بخش مالتی پلیر Red Dead 2 مشخص شد

تاریخ شروع بخش مالتی پلیر Red Dead 2 مشخص شد

بازی Red Dead Online

هشت سال طول کشید تا بازی Red Dead Redemption 2 ساخته شود و بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در استودیو راکستار مشغول کار روی این بازی بودند، اما این تازه شروع کار است. طی چند هفته آتی بخش مالتی پلیر Red Dead 2 آغاز خواهد شد که به گفته بسیاری از منتقدان و صاحب نظران صنعت گیمینگ، بزرگترین لانچ تاریخ عناوین آنلاین و چندنفره خواهد بود. با نوین اسپات همراه باشید.

مسلماً بخش مالتی پلیر Red Dead 2 قرار است به مانند بازی GTA V سال‌های سال برای راکستار درآمد زایی کند. همانطور که در اخبار دنبال کردید بازی GTA V بواسطه فروش بسیار بالای خود توانست تبدیل به پولسازترین سرگرمی تاریخ شود. گفته شده که راکستار با بازی GTA V توانست ۶۰ میلیارد دلار به جیب بزند. رقم بسیار زیادی که بهتر است زحمت تبدیل کردنش به ریال را نکشید.

بازی Red Dead Online به گفته سازندگان قرار است بار دیگر شاهکای چون GTA Online باشد. اما سوالی که پیش می‌آید این است که از چه تاریخی می‌توانیم این بخش از بازی را تجربه کنیم؟ راکستار در این خصوص توضیح می‌دهد:

بازی Red Dead Online قرار است طبق برنامه در ماه نوامبر عرضه شود و در ابتدا قرار است بصورت یک بتای عمومی در دسترس همگان قرار گیرد. با توجه به حجم و جزئیات بازی اصلی، بدون شک در زمان لانچ بخش مالتی پلیر Red Dead 2 مشکلاتی به وجود خواهد آمد اما با انتشار تعدادی آپدیت منظم، تمامی مشکلات را برطرف خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر فیدبک گیمرهایی هستیم که در تمامی این سال‌ها ما را دنبال کردند و با ما بودند. با کمک شما عزیزان در نظر داریم تا بخش مالتی پلیر Red Dead 2 را تبدیل به اثری بسیار هیجان انگیز و خلاقانه کنیم.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.