دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
97
PS4
(Metacritic)
97
XONE
(Metacritic)
خانه » فروش ۱۷ میلیون نسخه از بازی Red Dead 2 در کمتر از دو هفته

فروش ۱۷ میلیون نسخه از بازی Red Dead 2 در کمتر از دو هفته

بازی Red Dead 2

بازی Red Dead 2 فروش ۱۷ میلیونی را در روزی که گذشت پشت سر نهاد و بنا به گزارش مرکز آمار بازی‌ها و نیز وبسایت GamingBolt، این بازی از مرز فروش ۱۷ میلیون نسخه گذشته است. با نوین اسپات همراه باشید.

استودیو Take Two Interactive که یکی از زیرشاخه‌های راکستار به حساب می‌آید در بیانیه جدید خود خطاب به سرمایه‌گذاران و سهام داران شرکتش بیان کرد که تا به این لحظه، بالغ بر ۱۷ میلیون نسخه از بازی به فروش رفته است. این آمار متعلق به فروش بازی بر روی دو کنسول پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان است و شامل هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی بازی می‌شود.

آمار خیره‌کننده بازی Red Dead 2 در دو هفته اخیر باعث شد تا راکستار نیز مطلب جدیدی درباره بازی منتشر کند. به گفته این شرکت، بازی Red Dead 2 توانست در دو هفته از فروش هشت سال نسخه اول Red Dead Redemption پیشی بگیرد و در صدر فروش کشورهای مختلف قرار گرفت. بازی قبلی راکستار یعنی Grand Theft Auto V توانسته بود ۱۰۰ میلیون نسخه بفروشد. بازی Red Dead 2 تا رسیدن به این میزان فروش فاصله زیادی دارد، اما پیش‌بینی شده که به محض انتشار نسخه آنلاین این اثر، آمار و ارقام مربوط به آن نیز چند برابر بیشتر خواهند شد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.