ریزر سیلا سریع‌ترین روتر گیمینگ
ریزر سیلا سریع‌ترین روتر گیمینگ ریزر سیلا سریع‌ترین روتر گیمینگ

ریزر سیلا سریع‌ترین روتر گیمینگ

شرکت ریزر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم جانبی گیمینگ بوده که به تازگی محصول جدید خود یعنی روتر گیمینگ سیلا (Razer Sila) را با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های مش رونمایی کرد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

Razer معتقد است که سیلا یک روتر گیمینگ فوق سریع بوده و از ارتباطات پایداری برخوردار است و نسبت به دیگر روترهای گیمینگ عملکرد سریع‌تری دارد. سیلا اولین محصول ریزر در بحث روتر محسوب می‌شود. یکی از ویژگی‌های بارز سیلا پشتیبانی شبکه مش بوده که بدان معناست می‌توان آن را به عنوان یک روتر افزایش دهنده سینگال در خانه نیز به شمار می‌رود. چنین روتری برای افراد استفاده کننده از کنسول‌های بازی گزینه مناسبی است و باتوجه به قرار گرفتن کنسول‌ها در اتاق و فاصله بیشتر با روتر اصلی از سیگنال کمتری برخوردار می‌شوند.

ریزر و معرفی اولین روتر گیمینگ خود

گذشته از آن گیمرهای موبایلی نیز می‌توانند سیلا را یک گزینه مناسب تلقی کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های سیلا اپ اختصاصی FasTrack بوده و Razer آن را جهت مدیریت ترافیک روتر ایجاد کرده است. این اپ مشخص می‌کند روتر به چه کنسولی متصل شده و تجربه استریم بهتری رقم می‌زند. به گفته ریزر با FasTrack می‌توان به شکل خودکار پهنای باند مناسب را انتخاب کرد. بدون شک سیلا مناسب افرادیست که در ارتباط با شبکه مشکلات بسیاری داشته و سرعت کمی دارند. قیمت ریزر سیلا ۲۴۹ دلار می‌باشد و برای استفاده از شبکه مش آن می‌بایست دو دستگاه به ارزش ۵۰۰ دلار را خریداری کرد.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`