دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
74
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: معرفی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید Rainbow Six Siege

تماشا کنید: معرفی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید Rainbow Six Siege

کسی در عملکرد ضعیف یوبی سافت در سال مالی جاری هیچ شکی ندارد، اما هرچقدر هم که به این کمپانی ایراد بگیریم، نمی‌توانیم آن را برای پشتیبانی طولانی مدت و فوق العاده از Rainbow Six Siege تحسین نکنیم. به طور کلی می‌توان رینبو سیکس سیج را به عنوان یکی از موفقیت‌های بزرگ و ادامه دار یوبی سافت در نسل هشتم قلمداد کرد. به تازگی از آپریشن جدید این اثر با نام Shifting Tides رونمایی شد. رینبو سیکس سیج هم اکنون در دسترس کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

برای دانلود بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege بکاپ استیم [31 مرداد] بر روی این لینک کلیک کنید.

یوبی سافت دوران سختی را پشت سر می‌گذارد. از افت سهام سی درصدی این کمپانی در هفته‌ی گذشته آگاه شدیم. همچنین عناوین Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine و Watch Dogs: Legion و Gods & Monsters نیز تاخیر خوردند. خوشبختانه این مشکلات سبب نشده که یوبی سافت از فکر پشتیبانی همه جانبه‌ی رینبو سیکس سیج بیرون آید. به تازگی پستی در حساب کاربری رسمی توییتر بازی انتشار یافته. ویدیوی چند ثانیه‌ای که آپریشن جدید این عنوان را به جهانیان معرفی می‌کند. به نظر می‌رسد که با اضافه شدن این آپریشن، تغییرات ریز و درشتی در بازی صورت بگیرد. متاسفانه هنوز از تغییرات آگاه نیستیم. شما عزیزان را دعوت به تماشای تیزر کوتاه معرفی Shifting Tides می‌کنم:

معرفی آپریشن جدید Rainbow Six Siege با نام Shifting Tides

مثل همیشه، دو اوپراتور به بازی اضافه خواهند شد. یکی از آن‌ها کنیایی و دیگری هندی خواهد بود. چندی پیش مطلع شدیم که که تعداد کاربران بازی از مرز ۵۰ میلیون نفر عبور کرده. لیست اوپراتورهای رینبو سیکس سیج روز به روز گسرده‌تر و متنوع‌تر می‌شود. مدیر ورزش‌های الکترونیکی این عنوان در مصاحبه‌ای با پایگاه خبری – تحلیلی دوال شاکر اظهار داشته که توسعه دهندگان قصد انتشار صد اوپراتور برای بازی را دارند. همچنین جالب است بدانید که کارگردان این عنوان در صحبت‌های خود، بخش تک نفره‌ی بازی را مرده و ساخت کمپین برای بازی را کاری بیهوده خطاب نمود.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Rainbow Six Siege هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی قرار دارد.

اگر از طرفداران Tom Clancy’s Rainbow Six Siege هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>