دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
74
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: ویدئو لو رفته از نقشه مراکش فصل جدید Rainbow Six Siege

تماشا کنید: ویدئو لو رفته از نقشه مراکش فصل جدید Rainbow Six Siege

اوایل هفته گذشته شرکت Ubisoft از آپدیت جدید بازی Rainbow Six Siege با نام Operation Wind Bastion به عنوان فصل چهارم از سال سوم بازی رونمایی کرد. اما این شرکت جزئیات بیشتری از این آپدیت را منتشر نکرد. حال به تازگی ویدئویی از معرفی نقشه مراکش این آپدیت منتشر شده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

تا به اینجا مشخص شده است که آپدیت Wind Bastion در مراکش خواهد بود و دو اپراتور و یک نقشه به آن اضافه شده است. شرکت یوبی سافت اعلام کرده بود که طرفداران بازی Rainbow Six Siege باید تا پایان لیگ حرفه‌ای بازی که آخر این ماه است صبر کنند که به تازگی ویدئویی از نقشه مراکش این اپدیت به بیرون درز کرده است. ویدئو منتشر شده توسط یکی از کاربران سایت Reddit منتشر شده است که ادعا کرده این ویدئو را از شعبه تایلند این شرکت گرفته است.

در آپدیت Wind Bastion دو اپراتور نیز به بازی افزوده شده است که هنوز تریلری از آن‌ها به بیرون منتشر نشده است. قرار است فینال لیگ حرفه‌ای بازی Rainbow Six Siege هفدهم نوامبر (۲۶ آبان) پایان یابد و باید تا آن زمان منتظر ماند. در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده را مشاهده کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

تریلر نقشه مراکش Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.