دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: معرفی آپدیت جدید Rainbow Six Siege + اطلاعات منتشر شده

تماشا کنید: معرفی آپدیت جدید Rainbow Six Siege + اطلاعات منتشر شده

Rainbow Six Siege در سال‌های اخیر به خوبی پشتیبانی شده است. واقعاً باید به تیم توسعه دهنده بابت این پشتیبانی تکمیل و به موقع تبریک گفت. چندی پیش از انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی با نام Shifting Tides آگاه شدیم. به تازگی اطلاعات بسیار زیادی در خصوص اپراتورها و نقشه و تغییرات حاصل شده، منتشر گردیده است. رینبو سیکس سیج هم اکنون در دسترس کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تریلرهای زیر به صورت کامل شما را با محتوای اکسپنشن جدید Rainbow Six Siege آشنا می‌کند. به طور کلی سه تریلر انتشار یافته. تریلر اول به اپراتورهای جدید می‌پردازد. دو اپراتور جدید (یک زن و یک مرد) معرفی شده. دیگری به معرفی اسکین جدید می‌پردازد و سومین تریلر مخاطب را با تجهیزات تازه‌ای که برای بازی کنندگان طراحی شده، آشنا می‌سازد. Shifting Tides در تاریخ دوم دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 11 آذر ماه سال جاری) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر می‌کنم.

اسکین جدید capitao

تجهیزات جدید

معرفی اپراتورهای جدید  Rainbow Six Siege

در شرف انتشار آپدیت جدید سال و فصل چهارم رینبو سیکس سیج یعنی Shifting Tides هستیم. یکی از خوبی‌های رینبو نسبت به دیگر عناوین آنلاین و چند نفره این است که بازی کنندگان تازه وارد را به خوبی در بازی جای می‌دهد. برای مثال اگر هم اکنون وارد رقابت شوید، احساس نمی‌کنید که چهار سال از دیگر بازی کنان عقب افتاده اید و جای هیچ پیشرفتی نیست. مقدمه کافیست. به سراغ محتویات Shifting Tides برویم.

  • دو اپراتور جدید

طبق معمول، دو اپراتور جدید (یکی مونث و دیگری مذکر – یکی حمله کننده و دیگری دفاع کننده) معرفی شدند.

اپراتور حمله کننده : Kali

Rainbow Six Siege

شاید بتوان کالی را به عنوان یکی از خاص‌ترین اپراتورهای رینبو سیکس سیج معرفی کرد. وی اولین اپراتور حمله کننده‌ی مجهز به bolt action sniper rifle به نام CSRX 300 می‌باشد. این سلاح بسیار خطرناک و کشنده است. با یک هدشات حریف را از پای درخواهد آورد. همچنین بسیاری از حفاظ‌ها را با یک تیر نابود می‌کند. البته از معایب این سلاح می‌توان به صدای بسیار بلندش اشاره نمود.  برای حفظ بالانس میان اپراتورها، توسعه دهندگان محدودیت‌هایی برای کالی به وجود آورده اند. سلاح  اصلی این اپراتور غیر قابل شخصی سازی است. اگر با این سلاح شلیک کنید، صدای بلندی ایجاد می‌شود و همین موضوع تشخیص مکان شما را برای اعضای تیم حریف آسان می‌کند. به هر حال سلاح بسیار قدرتمند است و این گونه محدودیت‌ها سبب می‌شود که کالی تبدیل به یک اپراتور بالانس شود. کسانی که موفق به تجربه‌ی بازی با این اپراتور شده اند، از آن تعریف و تمجید‌های بسیاری کرده اند. به لطف ویژگی‌های کالی می‌توانید دشمنان را از راه دور و نزدیک مورد هدف قرار دهید و نابود کنید.

اپراتور دفاع کننده: Wamai

Rainbow Six Siege

دومین اپراتور آپدیت جدید رینبو سیکس سیج Wamai نام دارد. وی از تجهیزات منحصر به فرد و تازه‌ای برای دفاع استفاده می‌کند. اولین آن‌ها Mag-NET می‌باشد. Mag-NET درست همانند آهنربا برای نارنجک‌ها و … عمل می‌کند. در حقیقت این وسیله محوطه‌ای را برای بازی کننده نشان می‌کند. هر نارنجک و یا ابزار دیگری وارد آن شود، توسط Mag-NET جذب می‌شود. به صورت کلی می‌توانید ۴ بار از Mag-NET استفاده کنید (در هر مسابقه). همچنین می‌توانید در استفاده از آن استراتژی به خرج دهید. برای مثال برنامه‌ای به Mag-NET دهید تا چند ثانیه پس از جذب نارنجک آن را منفجر کند.

  • نقشه‌ی جدید

درست همانند بسته‌های گسترش دهنده‌ی Burnt Horizon و یا Ember Rise ، اکسپنشن Shifting Tides نیز با مپی دوباره سازی شده همراه است. Theme Park حال بزرگ‌تر شده. به صورت کلی نقاط استراتژیک نقشه افزایش پیدا کرده. Shifting Tides محتوای خوبی را به بازی اضافه خواهد کرد. همان‌طور که اشاره شد، Shifting Tides در تاریخ دوم دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 11 آذر ماه سال جاری) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Rainbow Six Siege هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی قرار دارد.

برای دانلود بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege بکاپ استیم [31 مرداد] بر روی این لینک کلیک کنید.

اگر از طرفداران Tom Clancy’s Rainbow Six Siege هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>