دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
74
XONE
(Metacritic)
خانه » تغییرات اپراتور‌ها در آپدیت بعدی Rainbow Six Siege

تغییرات اپراتور‌ها در آپدیت بعدی Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

بزودی آپدیت جدیدی از سمت کمپانی فرانسوی یوبی سافت برای Rainbow Six Siege عرضه می شود. این آپدیت تغییرات بسیاری در قابلیت‌های مختلف اپراتور‌ها ایجاد می کند و به‌طور کلی به قصد افزایش میزان بالانس در بین آن‌ها عرضه می‌شود. لازم به ذکر است که برخی از قابلیت‌های اپراتور‌ها به شدت Nerf شده (به معنای ضعیف‌تر شدن). رینبو سیکس سیج شوتر اول شخص تاکتیکی و آنلاین محور یوبی سافت است که هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی و اکس باکس وان می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

قبل از هرچیز لازم به ذکر است که یوبی سافت جدولی از درصد برد و تعداد Pick شدن اپراتور‌های Rainbow Six Siege منتشر کرده است که میزان محبوبیت و قدرت نسبی آن‌ها را نشان خواهد داد. شما را دعوت به مشاهده‌ی آن می‌کنم:

و اما اپراتور محبوب شما کیست؟ امیدواریم Lion نباشد زیرا که قرار است به شدت Nerf شود. از آن طرف Capitao به حالت سابق خود باز می‌گردد و Airjab launcher اپراتور Nomad مقداری تضعیف خواهد شد. نگاهی داشته باشیم به لیست تغییرات اپراتور‌ها در آپدیت جدید عنوان Rainbow Six Siege:

Lion

 • جایگزین کردن scan outline با red ping debuff
 • کاهش دادن مدت زمان قابلیت Warning از ۳ به ۱.۵ ثانیه
 • کاهش دادن میزان اسکن کردن از ۴ به ۲ ثانیه
 • کاهش مدت زمان کول داون از ۲۷ به ۱۵ ثانیه
 • افزایش مقدار Chrage ها از دو به سه عدد

از این پس Rework این اپراتور آماده است. این تغییر به هدف بالانس کردن Lion صورت گرفته. با اعمال این تغییرات بازی کنندگان مجبور به زمان بندی مناسب‌تر هستند. برای استفاده از هرکدام از قابلیت‌هایتان باید سریع‌تر از گذشته فکر کنید تا موفق به نابود کردن تیم حریف شوید. با جایگزین کردن scan outline با red ping debuff تشخیص دشمنان کمی سخت تر شده است. مدت زمان قابلیت‌ Warning و فاز اسکن او کاهش یافته. طول اسکن کردن از ۷ ثانیه به ۳.۵ کاهش داده شده ولی در عوض دفعات استفاده از آن افزایش و مقدار Cool Down کاهش یافته است.

Capitão

 • میزان آسیب رسانی هر tick از ۱۹ به ۱۲ واحد کاهش یافته است
 • میزان اثر بخشی در محیط افزایش یافته است
 • هر تیر تا فاصله‌ی ۱۰ متر به صورت مستقیم حرکت می‌کند و پس از آن تحت تاثیر جاذبه‌ی زمین٬ سقوط خواهد کرد

یوبی سافت با ایجاد چنین تغییراتی قصد بازگدان این اپراتور به حالت اولیه‌ی خود یعنی یک area denial را داشته است.

Nomad

 • جایگزین کردن Stun grenade با Claymore
 • افزودن صدا به Airjabs های فعال شده

بسیاری از بازی کنندگان کانتر کردن Airjabs های این اپراتور را سخت می‌دانستند. از همین رو یوبی سافت تصمیم به ایجاد تغییراتی در پروسه‌ی این قابلیت گرفته است. گیمر‌های باهوش که متوجه حضور Airjabs می شوند٬ به پاداش خود خواهند رسید.

Kaid

 • میزان خشاب‌های TCSG12 از ۶۱ به ۵ عدد کاهش یافته است.
 • میزان آسیب رسانی AUG-A3 از ۲۷ به ۳۳ افزایش یافته است

با اعمال چنین تغییراتی بازی کنندگان مجبور به اتخاب کردن بین خورد کردن دیوار‌های نرم و یا استفاده از حملات repel هستند. همچنین افزایش میزان آسیب رسانی تفنگ AUG-A3 به بالانس‌تر شدن این اپراتور کمک شایانی کرده است.

Maestro

 • اثر بخشی قابلیت Evil eyes اپراتور کاسته شده

Thatcherو Twitch تاثیر بیشتری بر Evil Eyes خواهند داشت.

Blitz

 • میزان کول داون قابلیت ballistic shield flash از ۲ به ۷ ثانیه افزایش یافته است

Echo

 •  IQ  می‌تواند متوجه Echo (هنگامی که در حال استفاده از PDA می‌باشد) شود.

این خلاصه‌ای از تغییرات اپراتور‌ها و قابلیت‌هایشان به هنگام عرضه‌ی آپدیت جدید Rainbow Six Siege می‌باشد. متاسفانه تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه‌ی این به روز رسانی اعلام نشده است. شوتر اول شخص تاکتیکی یوبی سافت برای کامپیوتر‌های شخصی٬ پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس می‌باشد.

با مشاهده و دنبال کردن پروفایل Rainbow Six Siege از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ آپدیت‌ها٬ مقالات٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوطه به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.