دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
74
XONE
(Metacritic)
خانه » فصل سوم بازی Rainbow Six فردا عرضه خواهد شد

فصل سوم بازی Rainbow Six فردا عرضه خواهد شد

فصل سوم بازی Rainbow Six فردا عرضه خواهد شد

سومین فصل از بازی Rainbow Six با نام Operation Grim Sky قرار است ۴ سپتامبر (۱۳ شهریور) عرضه شود. شرکت Ubisoft این خبر را دیروز اعلام کرد. این فصل جدید برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه همراه وبسایت نقطه نو باشید.

برخی بازیکنان توانستند نسخه تست Operation Grim Sky بازی Rainbow Six را در طی دو هفته اخیر بازی کنند. فصل سوم دو اپراتور جدید به بازی اضافه کرده است. Maverick که یک حمله کننده آمریکایی است و Clash که یک مدافع بریتانیایی است و اولین زنی است که در بازی سپر به همراه دارد. همچنین نقشه Hereford Base برای یک مسابقه رقابتی اصلاح شده است.

بازخوردهای گرفته شده توسط بازیکنانی که توانسته‌اند فصل جدید بازی Rainbow Six را تست کنند سبب تغییراتی در بازی شده است. کاراکتر Maverick تا کنون با توجه به تسترها تغییراتی کرده است. همچنین کاراکترهای Zofia و Glaz نیز تغییراتی کرده‌اند. قابلیت Maverick که blowtorch نام دارد این است که بازیکن می‌تواند با استفاده از آن در دیوار و حصارها سوراخ ایجاد کند.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>