دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PC
(Metacritic)
73
PS4
(Metacritic)
74
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: اپراتورهای جدید Rainbow Six Siege

تماشا کنید: اپراتورهای جدید Rainbow Six Siege

فصل دوم سال چهارم بازی Rainbow Six Siege که Operation Phantom Sight نام دارد به زودی عرضه خواهد شد و حال شرکت Ubisoft به اوپراتورهای جدید این بازی اشاره می‎کند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

تریلر اپراتور Nokk از Rainbow Six Siege

اوپراتور اول Nokk نام دارد که دانمارکی بوده و از دستگاهی به نام HEL استفاده می‎کند که به او اجازه می‎دهد به طور موقت ناپدید شده و از دید دوربین و نیز سایز بازیکنان پنهان بماند. این ویژگی قطعاً می‎تواند در موقعیت‎های مختلف به کمک‎تان بیاید. وی بیشتر سعی در کار جمع آوری اطلاعات و نیز مبارزه با دشمنان است. وی عضوی از Jægerkorpset بوده و ترس را در دل هر کسی که سر راهش قرار بگیرد، حاکم می‎سازد. وی حس فرمان‎برداری قدرتمندی دارد و همین امر باعث می‎شود دیگران او را به عنوان رهبر قبول داشته و پیروش باشند. اگر خانواده‎اش در شرایط بدی قرار بگیرند، او اهمیت زیادی نمی‎دهد اما با این حال در میدان مبارزه یکی از بهترین ها است و همین باعث می‎شود که افراد فکر خیانت به او را در سر نپرورانند. در زیر می‎توانید تریلر مربوط به او را مشاهده کنید:

تریلر اپراتور  Warden

اوپراتور بعدی Warden نام دارد. او آمریکایی بوده و از نوعی عینک هوشمند استفاده می‎کنند تا اطلاعات حیاتی از دشمنانش کسب کند. او اهل ایالت کنتاکی بوده و نام واقعی‎اش Collinn McKinley است. در ابتدا عضو نیروی دریایی بوده و سپس به عضویت سازمان سرویس مخفی درآمده است. او در جریان حمله‎ای به وزیر امور خارجه اسکورت کردن و محافظت از او مهارت‎هایش را به نمایش گذاشت. اتفاقات آن روز باعث شد که ایده ساخت عینک هوشمند به ذهنش برسد. عینک‎هایش تا حدی استعداد طبیعی او را به نمایش می‎گذارند؛ دیدن چیزهایی که بسیاری از افراد نمی‎توانند و سعی در استفاده از آن‎ها برای تسلط به موقعیت و شرایط. بدون عینک‎هایش نیز قطعاً وی بسیار قوی و ماهر خواهد بود اما عینک‎ها او را به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل می‎کنند. در زیر می‎توانید تریلر مربوط به او را مشاهده کنید:

به غیر از اپراتورهای ذکر شده، می‎دانیم که Operation Phantom Sight نوعی بازسازی از نقشه Kafe را نیز به همراه خواهد داشت. به غیر از این اطلاعات، چیز دیگری در مورد  Operation Phantom Sight در دست نیست با این حال شرکت Ubisoft قول داده است که در ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) اطلاعات بیشتری از آن را به اشتراک بگذارد. در نهایت قابل ذکر است که بازی Rainbow Six Siege هم اکنون بر روی پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی در دسترس است.

اگر از علاقه مندان و منتظرین Rainbow Six Siege هستید می توانید با دنبال کردن دایرکتوری این بازی از آخرین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوطه مطلع شوید.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.