خانه » دانلود بازی Rage 2: TerrorMania برای PC

دانلود بازی Rage 2: TerrorMania برای PC

بسته الحاقی TerrorMania بازی Rage 2 در تاریخ 14 نوامبر 2019 (24 آبان 1398) عرضه شده است. این بسته دومین گسترش‌دهنده این عنوان می‌باشد. گسترش دهنده TerrorMania به بازی مراحل، مپ‌ و کوئست‌هایی را اضافه می‌کند. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این عنوان را از وب‌سایت نوین اسپات دریافت نمائید.

Rage 2 TerrorMania | Steam| CODEX

بسته الحاقی؛ بدون نیاز به نسخه اصلی و شامل تمام محتویات قبلی

اولین نسخه از سری بازی Rage محصول سال ۲۰۱۰ است که اثری در سبک اکشن تیراندازی اول شخص می‌باشد. این اثر وسط استودیوی بازی سازی id Software توسعه یافته است. وظیفه انتشار آن نیز به عهده کمپانی Bethesda بوده است. بازی Rage 2 در آینده‌ای نزدیک در سال ۲۱۶۵ میلادی و دنیایی که آخرالزمان به سراغ آن آمده روایت می‌شود. این آخرالزمان به وسیله شهاب سنگی به نام ۹۹۹۴۲ که به زمین برخورد کرده اتفاق افتاده است. داستان بازی Rage 2 سی سال پس از داستان نسخه اول رخ می‌دهد. بشریت موفق شده تا راهی برای زندگی در آخرالزمان بیابان محور پیدا کند. با این حال هنوز روش‌های خشونت آمیز قدیمی حضور خود را حفظ کرده و شخصیت اصلی نیز باید به مبارزه با سازمان مخرب و شیطانی بپردازد.

بسته TerrorMania دومین گسترش‌دهنده بازی پس از بسته Rise of the Ghosts می‌باشد. در این گسترش‌دهنده ما با جهانی متفاوت با بیابان بازی مواجه هستیم. در این جهان موازی، لشکری از اسکلت‌ها وجود دارد که مجهز به اسلحه‌ای افسانه‌ای به نام شمشیر تراسیتوس هستند. هدف شما فرار از این بیابان خواهد بود. این دی‌ال‌سی با خروج از هر شهر تبادلی آغاز می‌شود. شما یک تماس از Mangoo دریافت می‌کنید تا این بسته را شروع کنید. البته اگر شما هنوز بسته اول را شروع نکرده باشید، با این تماس در ابتدا آن بسته برای شما آغاز می‌شود.

در این دی‌ال‌سی اسلحه‌ای جدید با نام شمشیر تراسیتوس وجود دارد. این اسلحه تنها پس از اتمام تاورهای استخوانی قابل ارتقا خواهد بود. همچنین این شمشیر در مراحل خارح از دی‌ال‌سی نیز قابل استفاده است. با شروع این بسته الحاقی، تاورهای استخوانی بالافاصله باز خواهد شد. بازیکن به‌وسیله یک کابین می‌تواند به مراحل دی‌ال‌سی بازگردد.

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید بازی Rage 2: TerrorMania را از وب‌سایت نوین اسپات دریافت نمائید.

راهنما

1. دقت داشته باشيد که آنتي ويروس شما به طور کامل غيرفعال باشد.

2. فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنيد و فايل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنيد.

3. به نصب بازي بپردازيد.

4. فايل هاي موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازي جايگزين نماييد.

5. از اجراي بازي لذت ببريد.


سیستم مورد نیاز

حداقل سيستم مورد نياز براي نرخ 30فريم و 720p در حالت Low بازي:


OS: Windows 7 64-bit or newer
Processor: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Storage: 60 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سيستم پيشنهادي براي نرخ 60فريم و 1080p در حالت High بازي:


OS: Windows 7 64-bit or newer
Processor: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card


گزارش مشکل / نسخه جدید

نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>