دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
73
PC
(Metacritic)
76
PS4
(Metacritic)
70
XONE
(Metacritic)
خانه » نمرات و امتیازات Rage 2 منتشر شدند

نمرات و امتیازات Rage 2 منتشر شدند

rage 2

بله سرانجام نوبت به نسخه‌ی دوم عنوان معروف و محبوب استدیو‌ی Avalanch رسیده تا به زیر تیغ جراحی منتقدین برود. Rage 2 در تاریخ ۱۴ می سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ اردیبهشت سال جاری) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. چند ساعتی از اعلام نمرات بازی می‌گذرد. این پست صرفا برای بیشتر آشنا شدن با بازی و مشاهده‌ی نمرات و مطالعه‌ی خلاصه‌ی بررسی‌ها فراهم آورده شده. نظرات درباره‌ی بازی متناقض بوده. ولی اکثر منتقدین اکشن شلوغ، سر سام آور و پرهیجان ریج ۲ را تحسین کرده اند. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی نمرات و خلاصه نقد‌ها همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تا چند ساعت دیگر قادر به تهیه و تجربه‌ی بازی خواهید بود. نسخه‌ی دوم ریج توسط استدیو‌های Avalanche و آی دی سافتور (اولی استاد ساخت اکشن دیوانه وار و جنون آمیز و دومی ابداع کننده و مخترع سبک شوتر اول شخص) توسعه یافت. شاید جنون بی حد و مرز کلمه‌ی مناسبی برای توصیف این بازی باشد. بازی کنندگان قادر به کشتن هر موجود زنده‌ای در بازی هستند. دشمنان خود را به رگبار ببنید و هیچ هراسی از مرگ نداشته باشید. دنیای ریج ۲ بسیار خشن و بی‌حم است. اتمسفری پس آخرالزمانی با موجوداتی عجیب و غریب و دیوانه که به قصد تکه تکه کردن به شما یورش می‌آورند به همراه رنگ بندی متناقض محیط‌ها، جلوه‌ی بسیار زیبایی به بازی داده اند. ویژگی دیگر RAGE 2 حضور کد‌های تقلب جالب و برخاً فان در بازی می‌باشد. با پیش خرید کردن بازی و یا تهیه‌ی نسخه‌ی دیلاکس ادیشن می‌توانید به تمامی آن‌ها دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که با پول رایج در داخل بازی نیز می‌توانید چیت کد‌ها را از فروشنده‌‌ی خاصی خریداری نمایید.

داستان بازی بسیار سر راست و بدون هیچ گونه پیچیدگی خاصی روایت می‌شود. هشتاد درصد جمعیت زمین نابود شده است. گروهک‌های شورشی مختلف سعی بر حکومت به دنیا را دارند. شما آخرین رنجر باقی مانده هستید و برای بدست آوردن آزادی و عدالت ملزم به نابود کردن این گروهک‌های ظالم و خون خوار می‌باشید. همان طور که در جریان هستید، Rage 2 در سبک شوتر اول شخص جهان باز توسعه یافته است. نکته‌ی حائز اهمیت دیگر اسلحه‌های بسیار متفاوت و جالبی است که در طول بازی بدست می‌آورید. کلاً بگویم که ریج تنها در افزایش میزان آدرنالین خون شما خلاصه می‌شود. این مطلب تنها چکیده‌ای از اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی بود و صرفاً برای کسانی که که آشنایی خاصی با بازی نداشتند، گرد آوری شد. بهتر است سر اصل ماجرا برویم و نگاهی به نمرات بازی داشته باشیم.

تا به این لحظه ۲۸ نقد (بر روی پلتفرم کامپیوتر‌های شخصی) منتشر شده و میانیگن نمرات بازی در وب سایت متاکریتیک به عدد ۷۳ رسیده است. اکثر نظرات در مورد بازی مثبت بوده و بیشتر منتقدان سیستم اکشن آن را مورد تحسین قرار داده اند. بالاترین نمره‌ی ریج ۸.۵ بوده (از سمت وب سایت Jeuxvideo). پایین‌ترین نمره نیز از سمت وب سایت Gamer.no اعطا شده (۵/۱۰). در ادامه توجه شما را به لیست برخی از نمرات Rage 2 جلب می‌نمایم:

لیست نمرات عنوان RAGE 2

 • The VG247 یکی از برترین بازی‌های استدیو‌ی آوالانچ و یکی از بهترین بازی‌های شوتر
 • USgamer – ۴/۵
 • Gamespot – ۶
 • IGN – ۸
 • Game Informer – ۷
 • GamesRadar+ – ۳/۵
 • Shacknews – ۵
 • Worth Playing – ۷٫۵
 • Destructoid – ۸
 • PCGamesN – ۷
 • Attack of the Fanboy – ۳٫۵/۵
 • CGMagazine – ۶٫۵
 • GamesBeat – In progress
 • Hobby Consolas [Spanish] – ۷۷/۱۰۰
 • The Games Machine [Italian] – ۸
 • Jeuxvideo [French] – ۱۷/۲۰

بد نیست نیم نگاهی به خلاصه نقد‌های RAGE 2 داشته باشیم:

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت IGN

(۸/۱۰)

Rage 2 تشکیل شده از یک دنیای بسیار بزرگ و آپگرید‌های بی شمار و فراوان است و به عنوان پادزهری برای افرادی که از روند یک نواخت فاکرای خسته شده اند و به دنبال یک بازی شوتر محیط باز متفاوت با المان‌های نقش آفرینی می‌گردند، عمل می‌کند. با تمام این اوصاف احساس می‌کنم که استدیوی آوالانچ نتوانسته دنیای بازی را زنده و پویا طراحی کند. همچنین پتانسیل خوبی برای استفاده از وسائل نقلیه در بازی وجود داشت که متاسفانه شاهد هدر رفتن این پتانسیل بودیم. مبارزات و سیستم اکشن بازی به شدت عالی کار شده و می‌تواند لحظات به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان آورد. آپگرید‌های بسیاری برای اسلحه‌ها طراحی شده که به جذابیت بازی افزوده اما متاسفانه ماموریت‌های بازی از تنوع کمی برخوردار هستند و پس از چند ساعت روند تکراری‌ به خود می گیرند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت GameStar

(۷٫۵/۱۰)

از زمان انتشار دووم در سال ۲۰۱۶ تا به امروز، هیچ بازی‌ای نتوانسته بود به این اندازه من را درگیر اکشن مهیج و جذاب خود کند. اسلحه‌ها و توانایی‌های بسیاری برای بدست آوردن وجود دارند. دنیای بازی پر از ماموریت‌های مختلف است که متاسفانه روند تکراری‌ به خود می‌گیرند و پس از چند ساعت خسته کننده می‌‌شوند. همچنین جهان بازی به‌صورت خشک و بی روحی توسعه یافته.  بهتر است این گونه بگویم که پس از صرف ۵ یا ۶ ساعت از زمانتان در بازی، آن شور و شوق اولیه را نخواهید داشت و همه چیز خیلی عادی جلوه می‌دهد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Millenium

(۶٫۵/۱۰)

Rage 2 حاصل همکاری دو استدیوی معروف و محبوب آوالانچ و آی دی سافتور است. این دو استدیو تجربه‌های خود را برای ساخت یک بازی اول شخص جمع آوری کرده اند تا بتوانند عنوانی درخورد و دوست داشتنی را عرضه کنند. سلاح‌ها و آپگرید‌های متفاوتی در بازی وجود دارد و به جرات می‌توان گفت که در ساعات اولیه‌ی بازی حسابی سرگرم خواهید شد. ماموریت‌های فرعی بسیاری برای کسب قدرت بیشتر در بازی قرار گرفته است اما خط داستانی بدون انجام آن‌ها و کسب قدرت بیشتر نیز قابل اتمام است. به نوعی می‌توان گفت که ماموریت‌های فرعی به صورت کاملا بی هدفی طراحی شده و هیچ گونه نیازی به انجام آن‌ها وجود ندارد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Gamer.no

(۵٫۱۰)

باید اعتراف کرد که سیستم تیر اندازی و مبارزات بازی واقعاً عالی طراحی شده ولی این سیستم نمی‌تواند بقیه‌ی نقاط ضعف بازی را جبران نماید. ماموریت‌های بازی بسیار تکراری خواهند شد. شخصیت‌ها، تو خالی و پوچ طراحی شده اند. داستان بازی بیخود است. یک تجربه‌ی کاملاً متوسط از یک عنوان شوتر اول شخص

خب این بود نظرات و نقد و بررسی‌ها درباره‌ی Rage 2. مثل همیشه می‌گویم که به حرف منتقدان اهمیت چندانی ندهید.  تصمیم گیرنده ی نهایی شما هستید. برای مشاهده‌ی ۲۳ دقیقه از گیم پلی بازی و آشنایی کامل با المان‌ها و مکانیک‌های آن به این لینک مراجعه  نمایید. Rage 2 در تاریخ ۱۴ می سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ اردیبهشت سال جاری) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از علاقه مندان و منتظرین Rage 2 هستید، می توانید با دنبال و مشاهده کردن دایرکتوری این بازی از آخرین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>