دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
73
PC
(Metacritic)
71
PS4
(Metacritic)
75
XONE
(Metacritic)
خانه » کنایه‌ی بتزدا به Far Cry New Dawn

کنایه‌ی بتزدا به Far Cry New Dawn

جدیدا تصویر کنایه آمیز و طنزی از سمت بتزدا و بازی Rage منتشر شده است. این تصویر به‌نوعی تقلیدی از کاور بازی Far Cry New Dawn می‌باشد که در شرف انتشار است. در این تصویر شاهد دو عدد از دشمنان بازی RAGE 2 هستیم که دقیقاً به حالت آنتاگونیست‌های فارکرای نشسته‌اند. در ادامه برای مشاهده‌ی تصویر و توضیحات تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تنهها چند هفته‌ی دیگر شاهد عرضه‌ی Far Cry New Dawn می‌باشیم. بازی در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای سه پلتفرم اصلی عرضه می‌شود. در همین حال بتزدا شوخی بامزه‌ای با این بازی انجام داده است. شاید با خود فکر کنید و بگویید که دو عنوان RAGE 2 و Far Cry New Dawn با وجود شباهت‌هایی با یکدیگر٬ با اختلاف زمانی بسیاری از هم منتشر می‌شوند. باید گفت که طرز فکر شما درست است اما به‌نظر می‌رسد به دلیل این‌که هردوی بازی‌ها در محیطی پس آخرالزمانی رخ می‌دهند٬ شرکت بتزدا قصد انجام چنین کاری را گرفته است. در اکانت رسمی توییتر بازی RAGE 2 پستی منتشر شد که حاوی این تصویر بود. این تصویر دقیقاً مشابه باکس آرت Far Cry New Dawn می‌باشد. دو عدد از دشمنان موجود در بازی ریج ۲ به حالت مایکی و لو (آنتاگونیست‌های نسخه‌ی جدید فارکرای) در کنار هم قرار گرته اند. پس زمینه‌ای بنفش در پشت تصویر وجود دارد و در انتهای عکس شاهد زنجیر شدن یک انسان به ماشین هستیم. شما می‌توانید این تصویر را به صورت کامل در پایین مشاهده کنید.

Far Cry New Dawn

نکته‌ی جالب‌تر مشاهده‌ی عبارت Newer Dawn در بالای عکس می‌باشد که شوخی مستقیمی با عنوان فارکرای جدید یعنی New Dawn می‌باشد. تا انتشار نسخه‌ی جدید RAGE مدت زیادی مانده است. شما در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه سال آتی می‌توانید این بازی را برای سه پلتفرم اصلی عرضه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از Far Cry New Dawn به این لینک و برای کسب اطلاعات بیشتر از RAGE 2 به این لینک مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>