خانه » بازی بعدی سازنده Lawbreaker’s اتمسفری مشابه دهه ۸۰ میلادی خواهد داشت

بازی بعدی سازنده Lawbreaker’s اتمسفری مشابه دهه ۸۰ میلادی خواهد داشت

بازی بعدی استودیو سازنده عنوان LawBreakers اثری به نام Radical Heights می‌باشد که در سبک بتل رویال و با حال و هوای دهه‌ی ۸۰ خواهد بود. سبک بتل رویال با بازی Radical Heights شکل رنگارنگ و زیبا‌ی دهه ۸۰ را به خود می‌گیرد. هفته‌ی پیش Boss Key Productions، توسعه دهنده‌ی عنوان LawBreakers اعلام کرد که قصد دارد دیگر آن بازی را کنار بگذارد زیرا موفق نشد مخاطب خود را بدست آورد. امروز این گروه اعلام کرد بازی بعدی که روی آن کار می‌کند Radical Heights نام دارد، عنوانی که رایگان بوده و در سبک بتل رویال و به عنوان دسترسی زود‌هنگام امروز به استیم می‌آید.

این بازی در حالی وارد جو بسیار شلوغ سبک بتل رویال می‌شود که طراحی گیم، آن را از بقیه متمایز می‌کند و استودیو سازنده‌ی آن سبک رنگارنگ دهه‌ی هشتاد میلادی را در گیم به گونه‌ای زیبا گنجانده است. این بازی همچنین از گیم‌شو مرگبار خود به بهترین شکل بهره جسته است. توسعه دهنده موردنظر اشاره کرد به Running Man و یا Smash TV فکر کنید، سلطان همه چیز پول است. در Radical Heights بازیکنان در عین حال که سعی می‌کنند یکدیگر را بکشند، باید برای پول و جوایز نیز مبارزه کنند.

سازنده بازی همچنین افزود:

تنها در این بازیست که شما قادرید پولی را که در هر مسابقه بدست آورده‌اید با خود به مسابقات آینده ببرید. مسابقه بدهید، پول جمع کنید، رقبا را بکشید و با المان‌های گیم‌شو تعامل کنید تا بتوانید از اتاق شخصی خود لوازم آرایشی برای شخصیت خود بخرید و یا مقداری از آن پول را در حساب بانکی خود در گیم ذخیره کنید تا در مسابقه بعد سریعتر از دیگران قادر به خرید اسلحه باشید. تصمیم با شماست.

بازی Radical Heights وعده‌ی انواع مختلفی از اتومبیل‌ها و سلاح‌های دهه ۸۰ را می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان موتورسیکلت‌های BMX، ترامپولین‌های ورزشی، بمب‌هایی از جنس کاغذ رنگی، تله‌ها و لوازم انفجاری از راه دور را نام برد. استودیو Boss Key به تنهایی وظیفه انتشار این بازی را برعهده دارد. آقای Zack Lowery سازنده Radical Heights گفت:

این بازی حاصل ۵ ماه تلاش با اشتیاق استودیو بوده است و به همین دلیل ما این عنوان را خودمان به تنهایی عرضه می‌کنیم. ما طرفدار پر و پا قرص عناوین بتل رویال هستیم که سبک کمتر تحسین شده دهه ۸۰ را به همراه داشته باشد. به همین سبب می‌خواهیم شانس خود را با ساخت ژانری آینده‌نگرانه از دهه ۸۰ که در سال ۲۰۲۳ به وقوع می‌پیوندد، امتحان کنیم به گونه‌ای که در آن بازیکنان در یک گیم شو سخت در مسیر پول و شهرت با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند .

این عنوان امروز از طریق دسترسی زود هنگام استیم و به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. یک پک مخصوص شامل آیتم‌ها و امتیازات مخصوص با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار نیز در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>