خانه » انتشار جزئیاتی از کنفرانس E3 2018 شرکت Devolver Digital

انتشار جزئیاتی از کنفرانس E3 2018 شرکت Devolver Digital

انتشار جزئیاتی از کنفرانس E3 2018 شرکت Devolver Digital

کمتر از یک ماه دیگر نمایشگاه بزرگ E3 که به عنوان یکی از مطرح‌ترین رویدادهای گیمینگ جهان شناخته می‌شود، کار خود را آغاز می‌کند. رویدادی که همیشه پیش از برگزاری شرکت‌هایی چون یوبیسافت، سونی، EA، نینتندو و چندی دیگر کنفرانس خبری خود را آغاز کرده و از جدیدترین بازی‌ها رونمایی می‌کنند.در این بین برخی شرکت‌ها هم هستند که کنفرانسی را برگزار می‌کنند و در کنار ناشرین بزرگ حضور پیدا کرده تا خودی نشان دهند. در این بین Devolver Digital نیز در کنفرانس E3 2018 حضور داشته و با بازی‌های نوآورانه از Devolver Labs می‌توان انتظارات بسیاری از این کنفرانس داشت. این ناشر آمریکایی در سابقه خود عناوین قابل توجهی را منتشر کرده و حال با حضور در E3 2018 و برگزاری کنفرانس قصد داشته بازی‌های جدیدی را رونمایی کند.

E3 2018 هیجان انگیزتر از همیشه

البته سال گذشته برنامه Earliest Access خود را معرفی کرد و با استقبال قابل توجهی مواجه شد. برای سال جاری Devolver Digital از طرفداران درخواست کرده اگر می ‌وانند در این کنفرانس حضور پیدا کنند در غیر این صورت می‌توانند از طریق شبکه Twitch کنفرانس را دنبال کنند تا به شکل زنده خبرهایی که در این کنفرانس اعلام می‌شود، را مشاهده نمایند. البته علاوه بر Twitch در شبکه یوتیوب نیز می‌توان چنین کاری انجام داد و گذشته از آن شرکت‌های دیگری چون EA، سونی، مایکروسافت و یوبیسافت و چندی دیگر به این شکل کنفرانس آنها قابل مشاهده است.

از آنجایی که ظرفیت سالن محدود بوده تمامی طرفداران نمی‌توانند جای گیرند از این رو نیاز است تا از طریق شبکه‌هایی چون توئیچ، یوتیوب و برخی دیگر به دنبال کردن کنفرانس موردنظر در E3 پرداخت. در سال جاری شرکت‌های بزرگی هستند که می‌خواهند به برگزاری کنفرانس خود بپردازند و پیش بینی می‌شود از تاریخ ۹ تا ۱۱ ژوئن تمامی کنفرانس‌ها پیش از آغاز به کار نمایشگاه برگزار شود. برای اخبار بیشتر به وب‌سایت شرکت Devolver Digital مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.