دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
72
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » عرضه‌ی لباس‌‌های Suicide Squad برای PUBG در ps4

عرضه‌ی لباس‌‌های Suicide Squad برای PUBG در ps4

PUBG

به‌تازگی قرار شده که اسکین کاراکتر‌های فیلم Suicide Squad برای خالق سبک بتل رویال یعنی PUBG عرضه شود. پابجی به‌تازگی نیز توانسته به عنوان برترین بازی سال ۲۰۱۸ از دیدگاه کاربران استیم انتخاب شود. شما می‌توانید بقیه برندگان و نامزد‌‌های این رخداد را در این لینک مشاهده کنید. در ادامه برای مشاهده‌ی عکس‌های لباس‌های جدید پابجی و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مهم‌ترین شخصیت‌های فیلم سویساید اسکواد جوکر و هارلی کویین بودند. حال شاهد عرضه‌ی لباس‌های این دو شخصیت محبوب و نمادین برای کاراکتر‌های شما در بازی پابجی هستیم. البته این اسکین در اواخر سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های کامپیوتر‌های شخصی و ایکس باکس وان منتشر شدند٬ اما پلی استیشن ۴ از قافله عقب ماند. همان‌طور که می‌دانید٬ PUBG برای این کنسول نیز بسیار دیرتر از سایر پلتفرم‌‌ها منتشر شد. نهایتاً پس از انتظارات طولانی دارندگان پلی استیشن ۴ نیز قادر به استفاده از این اسکین‌ها هستند. توجه شما را به تصاویر این لباس‌ها جلب می‌کنم.

 

این لباس‌ها در تاریخ ششم مارچ سال جاری میلادی (مورخ ۱۵ اسفند ماه) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار می‌گیرد. لباس جوکر و هارلی کویین به ترتیب با قیمت ۲۰ و ۲۵ دلار قابل خرید می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر از PUBG به این لینک مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>