دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
72
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » ظاهر شدن صفحه پیش خرید بازی PUBG بر روی فروشگاه پلی استیشن

ظاهر شدن صفحه پیش خرید بازی PUBG بر روی فروشگاه پلی استیشن

PUBG پلی استیشن

به نظر می‌رسد که بازی PUBG واقعا قرار است برای کنسول پلی استیشن ۴ شرکت سونی عرضه شود زیرا به تازگی صفحه پیش خرید این بازی بر روی فروشگاه پلی استیشن ظاهر شده است. این پیش خرید شامل تب‌های PS Plus و Featured است. اما در صورت کلیک بر روی دکمه پیش خرید، فروشگاه خطا می‌دهد که دسترسی به این محتوا در حال حاضر امکان پذیر نیست. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

چندی پیش شایعه شد که بازی PUBG قرار است برای کنسول PS4 عرضه شد. حال با ظاهر شدن صفحه این بازی به صورت رسمی بر روی فروشگاه پلی استیشن، به نظر می‌رسد که تنها مسئله موجود زمان عرضه آن است. البته ممکن است خطای انسانی رخ داده باشد و این صفحه زودتر از موعد بر روی فروشگاه ظاهر شده باشد. در حال حاضر بازی پابجی بر روی کامپیوتر و کنسول ایکس باکس وان در دسترس است.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.