دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
72
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: نقشه برفی Vikendi در بازی PUBG

تماشا کنید: نقشه برفی Vikendi در بازی PUBG

کم کم به فصل زمستان نزدیک می‌شویم و بسیار دوست دارند که از جمله معروف سریال بازی تاج و تخت یعنی Winter Is Coming استفاده کنند و بازی PUBG نیز از این قاعده مستثنی نیست. به تازگی نقشه جدیدی به نام Vikendi به بازی پابجی اضافه شده است که فصل سرما را به بازی اضافه کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

نقشه Vikendi برای اولین بار در مراسم The Game Awards 2018 رونمایی شد. در تریلر منتشر شده از این نقشه در این مراسم تنها صحنه‌های سینمایی از آن به چشم می‌خورد. در این نقشه بازی PUBG دو تیم شش نفره قادر به بازی کردن هستند. همچنین در این نقشه وسایل نقلیه مناسب برای برف نیز به چشم می‌خورد. در حال حاضر نقشه بر روی سرورهای آزمایشی بازی پابجی در دسترس است و از ۱۹ دسامبر (۲۸ آذر) به صورت رسمی آغاز کار خواهد کرد و پس از آن در ژانویه وارد کنسول‌ها خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این نقشه را مشاهده کنید.

تریلر معرفی نقشه Vikendi در بازی PUBG

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>