دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
72
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » نقشه جدید عنوان PUBG در همایش GDC 2018 نمایش داده شد

نقشه جدید عنوان PUBG در همایش GDC 2018 نمایش داده شد

سازنده بازی PUBG

شرکت PUBG Corp سازنده عنوان محبوب PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS در جریان همایش GDC 2018 نقشه جدید این عنوان را نمایش داد. این نقشه که مساحت آن ۱۶ کیلومتر مربع است، در اوایل ماه آوریل به سرور های تست این بازی اضافه خواهد شد.

در اوایل ماه مارس آقای برندن گرین، کارگردان بازی PLAYERSUNKNOWNS BATTLEGROUNDS با انتشار مسیر ساخت عنوان PUBG در آینده از لباس‌ها، اسلحه‌ها و نقشه‌های جدیدی خبر داده بود که در آینده به این بازی اضافه خواهد شد. نقشه جدید عنوان PUBG با مساحت ۱۶ کیلومتر مربع برای نبردهای تنگاتنگ و سریع‌تر ساخته شده است. افرادی که در سرورهای آزمایشی این عنوان حضور دارند، بزودی نقشه‌ای کوچک با تراکم بیشتر بازیکنان در آن پیدا خواهند کرد. همچنین اشاره شده است که زمان هر مچ در این نقشه کوتاه تر از نقشه‌های دیگر است. هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره زمان عرضه دقیق این عنوان در دست نیست اما سازندگان این عنوان قول داده‌اند که به زودی این نقشه عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید هم اکنون به تصاویری از این نقشه جدید را مشاهده فرمائید.

همچنین در کنار معرفی نقشه جدید عنوان PUBG در همایش GDC 2018 آقای Brendan Greene، کارگردان عنوان PUBG و آقای Chang Han Kim، مدیر و تهیه‌کننده کمپانی PUBG Corp ویدئویی تحت عنوان Thank You را برای قدردانی از بازیکنان این عنوان منتشر کرده‌اند. شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده فرمائید:

نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.