دنبال کردن
خانه » نقشه جدید PUBG برای تست در اختیار عموم قرار گرفت

نقشه جدید PUBG برای تست در اختیار عموم قرار گرفت

امروز نقشه جدیدی برای بازی PUBG منتشر خواهد شد و گیمر ها جند روزی را فرصت دارند تا آن را تست کنند. این بازی به سادگی توانست در مدت زمانی کوتاه تبدیل به یکی از بهترین عناوین چندنفره تاریخ شود. ماهیت اصلی بازی این چنین است که صد گیمر با هم در نقشه ای که سراسر خشونت و بی رحمیست با چتر نجات فرود می آیند و باید به دنبال اسلحه های مختلف گشته و به کشتار یکدیگر مشغول شوند. کمپانی سازنده این بازی یعنی PUBG Corp اعلام کرده است که در آینده به میزان تغییرات بازی خود خواهد افزود. چندی پیش بود که استیم اعلام کرد این بازی جزو ده بازی پرفروش تاریخ شده است.

نقشه جدیدی که به بازی اضافه شده جزیره ای به ابعاد ۱۶ کیلومتر مربع است و قرار است بعد از جمع آوری فیدبک گیمر ها تغییرات بسیاری به خود ببیند. بنا به توئیت جدید پایگاه خبری Skin-Tracker، در فایل های اجرایی این آپدیت جدید سرنخ هایی از وجود سلاح های جدید دیده شده است که از جمله آن ها می توان به دوربین های جدید برای تک تیرانداز و خشاب های متنوع برای شاتگان ها اشاره کرد. شما برای فعالسازی این نقشه با استفاده از این لینک باید حساب بازی تان را به وبسایت سازنده بشناسانید تا کد دانلود دریافت کنید. بدیهی است که این مپ برای زمان محدودی طراحی شده است و از دیروز تا ۱۷ فروردین ماه فعال خواهد بود.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.